1 Günde Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
474 views

1 Günde Kredi Veren Bankalar
Şip şak kredi lamaya ne dersiniz? Bildiğiniz gibi bankalar kredi verirken işi baya uzatabilmekteler bazı kredilerin çıkması bir kaç hafta sürebildiği oluyor. En uygun krediyi en çabuk almak için hangi bankaya gitmelisiniz? Hep birlikte göz atalım. Kredi çekip ihtiyaçlarınızı karşılamak için şubelere başvuru yapmaktasnız. Ve bu kredi ne kadar uzun sürede çıkarsa sizin için o kadar sıkıntı olabilir. Bu durumun önüne geçmek için krediyi hemen almak isteyebilirsiniz. Bunun için sizi yormayacak fazla belge istemeyecek kefil şartı koşmayacak bankalardan kredi çekmenizi öneriyoruz.

Bankaya başvuruya gittiğinizde evraklarınızın eksiksiz olmasına özen gösterin. sıra size geldiğinde dosyanızın tekrar en alta alınmaması için evraklarınızın eksiksiz olması gerekmektedir.Banka verdiği kredinin geri gelme ve ödenme olasılığını göz önüne alarak bir analiz yapacağından sistem bazen kefil isteyebiliyor bunun için kredinizin peşinde olmanızı öneriyoruz.

Bankaya verdiğiniz evraklar arasında yer alan maaş bodronuz sigorta bilgileriniz iş yer bilgileriniz ve istenmişse kefil bilgileriniz eksiksiz ve doğru olmalıdır. Kredinin hızlı bir şekilde çıkmasını istiyorsanız tercihinizi çalıştığınız bankadan maaş aldığınız bankadan yana kullanın bir sms ile bile kredi alabilirsiniz şubeye gitmeden. Çünkü sizin evraklarınız banka kayıtlarında bulunduğundan kredi alırken zorluk çekmeyeceksiniz.Bu yüzden ilk tercihiniz maaş aldığınız banka olmalıdır. Bu sayede kefil şartından da kurtulmuş olacaksınız. Şubeye gittiğinizde müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kredi Borcu Ödenmezse Hapis Cezası Var mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın