2016-2017 Odeabank Açılış Saati Kaçta Açılıyor?

yorumsuz
250 views

2016-2017 Odeabank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? Bankaların çalışma saatleri oldukça önemlidir. Bu sayede ne zaman gidip, işimizi ne ara halledebileceğimizi hesaplayabilmekteyiz. Bankaların açılış saatleri yaz saati uygulamasına göre değişmektedir. Fakat Türkiye bankalar birliği tarafından yapılan açıklamaya göre artık bütün bankaların saat 9 buçukta açması gerekmektedir. Bu nedenle artık Türkiye’deki bütün bankalar saat sabah 9 buçukta açılmaktadır. Bankalar resmi tatillerde, bayramlarda ve hafta sonları çalışmaz.

 Odeabank açılış saati kaçta açılıyor diye merak eden birçok kişiye bankanın saat 9 buçukta açıldığı bilgisini vermekteyiz. Bunların yanında bankalar öğle arasında 1 saat da kapalı olmaktadır. Bu arada personeller yemek yemektedir. Saat 12:30 ile 13:30 arasında olmaktadır. Bunların yanında akşamları da saat 17:30 kapanmaktadır. Bu saat yoğunluğa göre değişim göstermektedir. Eğer çok yoğun ise bu süre yarım saat daha uzayabilmektedir. Fakat çok kalabalık değilse akşam saat 5 buçukta kapatılmaktadır.

Bankaların çalışma saatleri oldukça önemlidir. Çünkü bankalara hemen hemen hepimizin gün içerisinde ihtiyacı olabilmektedir. Bu nedenle onların çalışma saatlerini iyi bilmemiz gerekir ya da internet bankacılığı sistemini kullanıyor olmamız gerekmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan internet bankacılığı da birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu şekilde birçok kişi oturduğu yerden para yatırma, havale işlemleri, fatura ödeme gibi birçok işini yapabilmektedir. Günümüzde bankaların kullanım imkânları çoğaltılmış ve size daha iyi bir hizmet sunulması sağlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 başlıklı makalemizde halkbank 2017 açılış saati, Halkbank açılış saati kaçta açılıyor ve Halkbank çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın