Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır

1 yorum
19.477 views

Akbank Axess Kredi Kartı İptali Akbank Axess kredi kartı sahipleri kredi kartı kullanmak istemediği durumlarda mevcut kredi kartlarını iptal ettirmek ya da kapattırmak isteyebilirler. Birçok bankadaki işleyiş Akbank için de geçerli olduğundan dolayı kredi kartı sahipleri, istedikleri zaman kredi kartını kullanıma kapatabiliyorlar. Bu işlemi yapmak için farklı iletişim kanalları kullanılabiliyor. Bu yollardan birisi bankanın herhangi bir şubesine başvurmaktır. Ayrıca Akbank internet bankacılığı, Akbank müşteri hizmetleri ve Akbank mobil uygulama sayesinde de aktif olarak kullanılan kredi kartları iptal edilebiliyor.

Akbank Şubeleri İle Kredi Kartını İptal Etmek

Akbank müşterileri, kredi kartlarını iptal etmek istedikleri zaman Akbank’ın herhangi bir şubesine başvurabiliyor. Banka yetkilileri müşterilerinin bu taleplerini kısa sürede yerine getirerek ilgili kredi kartının iptalini sağlamaktadır.

Akbank İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartını İptal Etmek

Akbank Axess kredi kartını kapatmak için başvurabilecek yöntemlerden birisi de internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı üzerindeki tanımlamalar ekranı üzerinden ilgili kredi kartını seçerek kart ile ilgili birçok işlem yapılabiliyor. Kredi kartı kapatma işlemi de bu işlemlerden birisi olduğu için rahatlıkla internet bankacılığı üzerinden kredi kartları kapatılabiliyor.

Akbank Mobil Uygulama Aracılığı İle Kredi Kartını İptal Etmek

Tıpkı internet bankacılığında olduğu gibi bankanın mobil uygulamasını kullanarak da rahatlıkla Akbank Axess kredi kartı iptali sağlanabilir.

Akbank Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Kredi Kartını İptal Etmek

Kredi kartını iptal etmek için en hızlı yollardan birisi ise bankanın müşteri temsilcilerini aramaktır. Üstelik müşteri hizmetleri tüm işlemlerde olduğu gibi kredi kartını kapatma işlemi için de günün her saati rahatlıkla aranabiliyor. Banka yetkilileri ilk olarak müşterilerinin kimlik tespitlerini yapar ve sonrasında kendilerine belirtilen kredi kartı kapatma işlemini gerçekleştirir. Böylelikle kapatılan kredi kartları tamamen pasif duruma getirilir ve kullanılamaz.

Bir önceki yazımız olan Nakit Avansa Kapalı Karttan Para Çekme Yöntemleri başlıklı makalemizde Nakit Avansa Kapalı Karttan Para Çekme ve Nakit Avansa Kapalı Karttan Para Çekme Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır (1 Yorum)

  1. Sayın banka yetgilisi kredi kartının limiti yetersiz olduğundan iptal etmek istiyorum başka bankalarda önüme sorun olarak çıkıyor