Anadolu Bank EFT Saatleri

yorumsuz
218 views

Anadolu Bank kobiler ve bireysel olarak sektörde önde gelen firmalardan birisidir. Para transfer etmenin en kolay yolu EFT işlemidir. EFT işleminin havale işlemlerinden farkı farklı bankalar arasında olmasıdır. Yani havale işlemleri aynı bankada farklı hesaplar için , EFT ise farklı bankalar arasında yapılan işlemlerde kullanılır. Bankalar da EFT saatleri genelde standart oluyor. Anadolu Bank EFT Saatleri hafta içi 08.00-17.00 arasında gerçekleştirilebilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemi yapılamamaktadır. İşlemlerinizi mobil ve internet bankacılığından yapabilirsiniz. Bu saatler dışında yapılan aktarımlar bir sonraki iş günü içerisinde hesaba geçmektedir. EFT işlemleri 5-10 dakikada gerçekleşir. Fakat  işlem süresi yoğunluğa göre değişmektedir. Ortalama yarım saat içerisinde işleminiz gerçekleştirilir.

EFT işlemi güvenilir bir hizmettir. Doğru bilgiler ve doğru işlemlerle yorulmadan zahmete girmeden işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. İşleminizi gerçekleştirdikten sonra kontrol etmeyi unutmayınız. Paranızın göndermek istediğiniz hesaba ulaştığından emin olunuz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız banka çağrı merkezini 0850 222 55 50 numaralı telefondan arayarak yardım alabilirsiniz. Sorununuza çözüm bulunamazsa şubeye gidip ilgili birimden yardım alabilir sorununuzu çözmeye çalışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KKB Raporu Nedir? Açılımı başlıklı makalemizde KKB Raporu, Kkb Raporu Nedir ve KKB Raporu Nedir? Açılımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın