Anadolu Bank EFT Ücreti Ne Kadar? 2016 2017

yorumsuz
270 views

EFT yani elektronik fon transferi yaptığınız zaman müşterisi olduğunuz banka eğer özel bir anlaşmanız ( maaş anlaşması gibi ) yok ise her yaptığınız EFT’ den ücret alır. Her bankanın aldığı EFT ücreti değişir. Anadolu bank bankası müşterisi olarak işlem yapmak isteyenleri EFT ücretleri hakkında bilgilendirmek amaçlı olarak bu yazıyı yazıyoruz.

Anadolu bank Bankası EFT Ücreti ne kadar 2016 2017 diye sorgulama yaptığımız da bireysel bankacılık olarak ya da ortak hesaplardan işlem yapanlar için 3 TL iken kurumsal banka hesaplarından yapılan EFT ücreti ise 4 TL’dir. Yani bireysel bankacılık işlemleriniz için herhangi bir yere EFT yollamak istediğiniz zaman banka sizden 3 TL ücret talep eder ve aynı şekilde hesabınıza bağlı olan ortak hesaplardan da EFT yapmak isterseniz 3 TL ücret ödemeniz gerekir. Kurumsal olarak yani işyeri hesaplarınızdan EFT yollamak istediğiniz zaman bankanın sizden talep ettiği ücret 4 TL’dir.

Tüm bankalar EFT ücreti aldığı gibi Anadolu bank’ ta EFT için yukarıda yazmış olduğumuz miktarlar da ücret alır. EFT yapacağınız zaman bankada ki hesabınızdan yollayacağınız miktar ve EFT ücreti düşülerek işlem yapılır. EFT yani elektronik fon transferi hızlı ve dünyada en çok kullanılan para gönderme şeklidir. En geç beş dk. ile on dk. arasında geçen sürede EFT işlemi gerçekleşir ve Anadolu bank’ ta EFT yollama saati de sabah 08:00 ile akşam 17′ ye kadardır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekerek Ev Almak Haram Mı? başlıklı makalemizde Kredi Çekerek Ev Almak, Kredi Çekerek Ev Almak Günah Mı? ve Kredi Çekerek Ev Almak Haram Mı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın