Arıcılık Kredisi Veren Bankalar

yorumsuz
204 views

Arıcılık kredisi veren bankalar ne yazık ki çok kısıtlıdır. Bütün bankalardan uygun fırsatlarla arıcık kredisi alma gibi bir imkanınız ne yazık ki bulunmamaktadır. Bankalar arıcılık kredisi vermeden önce sizlerden birkaç şey istemektedir. Bankaların istedikleri en önemli şeylerden birisi işinizi gerçekten layıkıyla yapıyor olmanızdır. Eğer siz Arıcık İşini düzgün bir şekilde yapıyorsanız bankalar kredi vermeden önce tereddüt yaşamazlar.

Arıcık Kredi Veren Bankalar içerisinde Ziraat Bankası bulunmaktadır. Ziraat bankasından arıcık kredisi alabilmek için en az 50 adet arı kovanınızın bulunması gereklidir. Daha az sayıdaki işletmelere veya bireysel kişilere Ziraat Bankası arıcık kredisi vermemektedir.

Arıcık Kredisi Sağlayan Bankalar

Arıcık kredisi alabileceğiniz bir diğer banka ise Finansbankdır. Finansbank günümüzde çok az sayıda bulunan arıcılara yardımcılarını esirgemeden yapmaktadır. Cazip ödeme koşulları ile birçok arıcının ilk tercihi olan bankadır. 24 aya varan vade seçeneği ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEB Bankası Arıcılık Kredisi

Türk Ekonomi Bankası Arıcık Kredisi vermektedir. Türk Ekonomi Bankası arıcılık kredisi için 12 aya varan vade seçeneği sunmaktadır. Vade sayısının az olması sebebiyle fazla tercih edilmemektedir. Ancak yinede teklif almanızı tavsiye ederiz.

TEB Bankasından arıcılık kredisi alabilmek için nüfus cüzdanı, tapu fotokopisi, çiftçi kayıt sistemi belgesi gibi çeşitli belgeler istemektedir. Bu belgeleri önceden ayarlamakta çok büyük fayda vardır.

Kısaca arıcık kredisi alabileceğiniz büyük bankalar bunlarla sınırlıdır. Diğer bankalar ilede görüşme sağlayarak bilgi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ertelemeli Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016