Astropay İle Para Nasıl Gönderilir?

yorumsuz
193 views

Dünyanın pek çok yerinde kullanılan ön ödemeli kart olan Astropay ile para gönderimi yapabilmek için öncelikleAstropay kartı satın almanız gerekmektedir. Satın alması ve para gönderimi gayet basit olan bu kartı satın almak için Astropay kart web sitesine girmeniz gerekmektedir. Ve satın almak istediğiniz kartı seçerek onay vermeniz gerekmektedir. Birden fazla yöntem ile ödeme yaparak Astropay satın alma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Astropay ön ödemeli satın almanın ardından Astropay ile para nasıl gönderilir? Sorunun cevabı çok basit bir hale gelmektedir. Alışveriş ya da oyun gibi pek çok seçenekte yaptığınız işlemlerden sonra ödeme yapmak için web sitesinin ilgili bölümüne girmenizin ardından ödeme yöntemleri arsından Astropayı seçmeniz gerekmektedir. Bu seçimden sonra kredi kartında olduğu gibi kart numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir. Bu sayede gerekli yerlere para göndermeniz gayet hızlı ve basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca son aşamada size gelen maile onay vermeniz de gerekmektedir. Sizin onayınız olmadan kart üzerinde işlem yapılmamaktadır.

2 dakika içinde satın alabileceğiniz Astropay ön ödemeli kart sayesinde internet alışverişleriniz güvenli ve pratik şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede yapacağınız alışverişlerinizde kişisel bilgileriniz yer almadığı gibi güvenlik için endişelenmenize de gerek kalmamaktadır. Astropay ön ödemeli kartın sağladığı bu hız sayesinde kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır.

Astropay hakkında detaylı bilgi almak için http://astropay.kartsatinal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu başlıklı makalemizde Garanti Bankası Pos Destek Hattı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın