Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi

yorumsuz
251 views

Bu yazımızda Avea Findeks kredi notu sorgulama servisi hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Avea ve kredi kayıt bürosunun ortak çalışması sonucu ortaya çıkarılıp geliştirilen Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi sayesinde artık Avea kullanan hat sahipleri kredi çekmek için gerekli olan kredi notlarını öğrenirken bankaya gitmelerine gerek kalmadan bu işlemi gerçekleştirebilirler.

Avea’nın kullanıcılara sunduğu bu hizmet kapsamında, Findeks Kredi Notu Servisi aracılığıyla bankacılık, ev ya da araç satın – alımı, kiralama ve de özellikle kredi başvurusu için oldukça önemli bir finansal performans göstergesi uygulaması olan kredi notu hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Geliştirilmesin de Avea’nın da büyük katkıları olan Findeks Kredi Notu öğrenme servisine ulaşmak artık bir SMS kadar yakın size.

Avea’nın kullanıcılarına sunduğu bu büyük hizmetten yani Avea Findeks kredi notu sorgulama servisi ‘ni kullanmak için Avealıların TC kimlik numaralarını ve de doğum tarihi bilgilerini aralarında bir boşluk olacak şeklide 1122’ye kısa mesaj göndermesi bu servisten yararlanmaları için yeterli olacaktır. Avea oldukça rahatlatan servisi karşılığından Avea faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarından Avea findeks kredi notu sorgulama servisinden işlem başına 9 Türk Lirası olacak şekilde bir ücret talep etmektedir. Bu talep kullanıcının var olan bakiyesinden ya da kullanıcı faturalı hat kullanıyorsa tarifesine ekstra olarak 9 Türk Lirası eklenecektir.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme Alma başlıklı makalemizde Garanti Bankası Kart Şifresi Alma, Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme ve Garanti Bankası Kart Şifresini unuttum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın