Bank Asya 2016 Açılış Saati

yorumsuz
221 views

Bankalardan ülkemizde milyonlarca kişi her gün çeşitli işlemler yapmakta. Çağımızda bilgi iletişim teknolijiler ve ticaret hacmi gittikçe büyüyor ve buna paraelel olarak da bankalarda yapılan işlemler haliyle katbekat artıyor. Biz de bu yazımızda Bank Asya 2016 Açılış Saati ve çalışma saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Türkiyede bugun onlarca banka var. Bu bankalardan bazıları şube sayısı ve çalışan sayısı olarak çok fazla rakamlarla işlem yapıyor. Bazıları ise bank asya gibi daha az şube sayısı ve çalışan ile hayatına devam etmekte. İşte Bank asya da bu bankalardan bir tanesi. Daha çok günümüzde islami banka olarak bilinen bank asya da bankacılık faaliyetlerine daha dar bir kapsam da devam etmektedir.

Not: Banka fetö nedeniyle kapatılmış ya da devredilmiştir.

Bankaların çalışma saatleri ve açılış kapanış saatleri hemen hemen birbirine yakın saatlerde oluyor. Bu saatler genelde sabah 09.00 ile akşam 17.00 arası oluyor. Bazı bankalarda öğlen arası ya da bir başka değişle öğlen tatili 1 saat iken bazı bankalarda ise 1.5 saat olabiliyor.

Peki Bank Asya 2016 Açılış Saati kaçta

Bankanın açılış ve kapanış saati ve çalışma saatleri aşağıdaki şekildedir:

9.00- 12.30 ile 13.30-17.00

Bir önceki yazımız olan Kotasyon nedir başlıklı makalemizde banka kotasyonu, işlem kotasyonu ve kotasyon anlamı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016