Bank Asya Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

yorumsuz
6.102 views

Bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız. Öncelikle şunu bilmekte fayda var. Herhangi bir bankadan kredi kartı alma işlemini gerçekleştirirken oldukça rahat bir Prosedür ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bankalar kredi kartı verirken bütün iletişim kanallarını sonuna kadar açarlar. Hatta görmezden geldikleri noktalar bile olabilir. Fakat bu durum tam tersi bir hal alırsa durum biraz daha zorlayıcı olabilir. Yani kredi kartı iptali için birçok zorlayıcı Prosedür sizleri beklemektedir.

Bank Asya kredi kartı iptali nasıl yapılır? Sorusunun iki farklı yanıtı vardır. İlk olarak kredi kartı iptali isteğinizi bir dilekçe yazarak herhangi bir Bank Asya şubesine götürüp verebilirsiniz. Yazacak olduğunuzu dilekçe de sizin kimlik bilgileriniz ve de kredi kartı bilgileriniz eksiksiz bir şekilde yazılmış olmalıdır. Sizin bu isteğinize Banka kartları ve kredi kartları hakkındaki yönetmeliğe göre yedi gün içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Bank Asya kredi kartı iptali nasıl yapılır? Sorusunun ikinci cevabına bakacak olursak bu cevap diğerine göre daha az uğraştırıcıdır. Öncelikle şunun bilmemizde fayda var. Kredi kartınızı iptal etmek istiyorsanız kredi kartınıza ait herhangi borç bulunmaması gerekir. Kredi kartı iptal ettirmek için Bank Asya telefon hattını arayabilirsiniz (0 850 222 4 888). Müşteri temsilcisine bağlandığınız vakit kredi kartımı iptal etmek istiyorum diye beyan ederek kredi kartınızı iptal ettirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altın ve Dolar Kaç Liraya Kadar Yükselecek? başlıklı makalemizde altın çıkacak mı 2016, altın ne olur eylül 2016 ve Altın ve Dolar Kaç Liraya Kadar Yükselecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın