Banka Açılış Saatleri

yorumsuz
6.278 views

Türkiye de bulunan bankaların açılış ve kapanış saatleri genellikle aynıdır. Bankalar insanlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla disiplinli bir şekilde hareket etmek zorundadırlar. Bu yüzden her banka açılış ve kapanış saatlerine uyar. Bazı bankaların açılış ve kapanış saatleri birbirinden farklı olsa da hizmet değerleri aynıdır.

İş Bankasının Açılış Saatleri 

Türkiye’nin ilk bankası olan İş Bankası gerek hizmet kalitesi ile gerekse de disiplinli çalışma saatleri ile ön planda tutulan bir bankadır. İş Bankasının genel olarak çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Ancak bazı hava limanlarında ve alış veriş merkezlerinde bu saatler farklıdır.

Ziraat Bankası Açılış Saatleri

Ziraat bankası Türkiye’nin kökleşmiş bankaları arasında yer almaktadır. Gerek Türkiye’de olsun gerekse yurt dışında olsun hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Ayrıca çalışma saatleri dışında ATM lerden yararlanarak ve internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Çalışma saatleri: ziraat bankasının çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Bu saatler içerisinde gerekli bütün işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca bankamıza 444 00 00 müşteri numarası ile de ulaşarak gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti Bankasının Açılış Saatleri 

Türkiye’nin önde gelen bankaları haline gelen Garanti Bankası müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için açılış ve kapanış saatlerine dikkat eden bir bankadır. Garanti bankasının çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Ayrıca öğle arası da 12.30 ile 13.30 arasında yapılmaktadır.

Akbank Açılış Kapanış Saatleri

Akbank gerek inertnet üzerinde yaptığı rekalmlarla gerekse Kıvanç Tatlıtuğ ile yaptığı kredi ve bankacılık reklamları ile son yıllarda bankalar arasında bir adım daha ön plana çıkmaya başladı.

Bankanın açılış kapanış saatleri şu şekildedir:

çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Ayrıca öğle arası da 12.30 ile 13.30 arasında yapılmaktadır.

Yapı ve Kredi Bankasının açılış kapanış saatleri şu şekildedir:

çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Ayrıca öğle arası da 12.30 ile 13.30 arasında yapılmaktadır.

Finansbak Çalışma saatleri:

Finansbank da diğer bankalar gibi aynen 09.00 ile 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Ancak şunu unutmayalım bazı bankalarda inertnet üzerinden eft saatleri yarım saat önce açılıp yarım saat önce yani 16.30 gibi kapanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Ocağı Çalışma Saati ve Öğle Arası başlıklı makalemizde Sağlık Ocağı çalışma saati, Sağlık Ocağı öğle arası ne zaman ve Sağlık Ocağı öğle arası saati hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın