Bankacı Maaşları 2016

yorumsuz
781 views

Bankacılık ilk gününden günümüze kadarki süreç boyunca popüler ve tercih edilmesi yüksek olan iş imkanlarından bir tanesidir. Bankacılık gelecekte de rağbet görecek meslekler arasında bulunmaktadır.

Herkesin güzünde bankacılar çok az çalışan, bütün gün boyunca sadece basit işlemler yapan kişiler olarak değerlendirilse de aslında durum bu şekilde değildir. Bankacıların göründüğünden fazla iş yaptığını bilmenizi isteriz.

Bankacıların Maaşları en düşük kademede Gişe Personeli olarak hitap ettiğimiz kişilerdir. Bu kişiler ortalama olarak 1300 TL maaş ile çalışmaktadır. Elbette bu fiyat bankadan bankaya göre değişmektedir. Değişikliğin sebebi ise bankaların çalışma saatleri ve kişiye verdikleri görevlerdir. Aynı konum bir başka bankada 1800 TL maaşa kadar çıkmaktadır.

Banka Çalışan Maaşları

Banka Çalışanlarının Ortalama Maaşları konumuna göre değişmektedir. Bankalarda bulunan uzman yardımcı ve müfettiş gibi görevlerde bulunan kişiler ortalama olarak 2500 TL maaş alabilirler.

Yine bankalarda bulunan şube müdürlerinin bankacı maaşları ise 7000 TL yi bulmaktadır. Bu rakamlar o kişilerin işteki tecrübesi ve piyasadaki yeteneklerine göre derecelendirilmektedir.

En yüksek şube müdürünün maaşı 17.000 TL civarındadır. Şube Koordinatörleri ise 20.000 TL ye kadar maaş almaktadırlar.

Bankacıların Maaşları Ortalama olarak bu şekildedir.

Bir önceki yazımız olan Bankacı Maaşları başlıklı makalemizde bankacı maaşları, bankacı maaşları 2016 ve bankacı maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın