Borçların Hepsini Tek Bankada Toplama

yorumsuz
152 views

Borçların Hepsini Tek Bankada Toplama, Bazen kişiler bir çok banka ile çalışmakta ve ödemeleri dağınık olmakta. Ayrı ayrı ödemeye çalışınca bazen taksitler unutulmakta ve bazen de bir çok taksit adedi olunca toplam ödenecek meblağ tutarı yüksek olmakta ve kişiler ödeme zorluğu çekmekteler. Bu tür durumların önüne geçmek için tüm ödemeleri tek bir ödeme kalemin de toplamak için borçların hepsini bir araya yani tek bir banka altında toplayabilirsiniz.

  Borçların hepsini tek banka da toplamak için ilk önce yapmanız gereken banka faizlerine bakmak ve faiz oranı ve vade sayısı size en uygun olan banka ile görüşmek ve başvuru yapmak. daha sonra banka şartlarınız müsait ise yani kredi başvurunuz onaylanmış ise diğer bankaya olan borçlarınızı sizin adınıza ödüyor ve borcunuzu kapatıyor. Diğer bankalar ile alakanız kalmıyor ve sadece tek bir bankaya borçlu oluyorsunuz. Böylece tüm borçlarınızı tek bir ödeme kalemine indirmiş oluyorsunuz ve her ay tek bir bankaya giderek taksit ödüyorsunuz.

Borçlarınızı tek bir bankada toplamak size bir çok yönden avantaj sağlar. ödemelerinizi kolay takip eder ve unutma gibi bir sıkıntınız olmaz ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı her durumda daha düşük olur ama bu işlemi yapmadan önce bir kaç banka ile gidip görüşün faiz oranlarını ve vade sürelerini karşılaştırarak size en uygun seçenekleri sunan bankayı seçin.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kara Listesi Ne Demektir? başlıklı makalemizde kara listeye girmek ne demek, Kredi Kara Listesi Ne Demektir? ve kredi kara listesinden nasıl çıkılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın