Burgan Bank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016 – 2017

yorumsuz
102 views

Ülkemiz de birçok devletin olsun özel olsun birçok banka bulunmakta. Bu bankalar aralarında çok büyük farklar olmasa da belli saatler de açılıp belli saatler de kapanmaktadır. Bu banklardan biri olan ve Ortadoğu ile Kuzey Afrika bölgelerinde faaliyet gösteren Kuveyt merkezli olan bir banka grubundan olan Burgan Bank Bankası, hafta içi sabah 09:00′ da açılıp akşam da 17:00′ da kapanmaktadır.

Burgan Bank bankası öğle tatilinde bir saat kapanarak yemek molası vermektedir. Bu saat aralığı da 12:00 ile 13:00 arasındadır. Bu saatler arasında banka da işlem yapılmamaktadır. Hafta sonları diğer tüm bankalar da olduğu gibi Burgan Bank Bankası’ da kapalıdır. Hafta içi beş gün olarak hizmet etmektedirler. Bu saatler arasında bankaya gidip işlemlerini halledemeyenler Burgan Bank Bankası’nın ATM’lerine gidip işlemlerini yedi yirmi dört halledebildikleri gibi eğer Burgan Bank Bankası’ a sit interaktif hesap kullanıyorlar ise buradan da yedi yirmi dört işlemlerini yapabilirler.

Özet olarak Burgan Bank Bankası açışış saati kaçta açılıyor diye sorulduğun da bu banka sabah dokuzda açılır. Kapanışı da akşam beştedir. Bu saatler hafta içi olan saatler olmak ile beraber hafta sonu Burgan Bank bankası kapalıdır. ATM ve interaktif hesaptan birçok işlem bütün gün boyunca yapılmaktadır. Mesai saatlerin de yetişmeyen bankacılık işlemlerinizi bu yollardan yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hcbs Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor 2017 başlıklı makalemizde Hcbs Bankası açılış saati kaçta açılıyor, Hcbs Bankası çalışma saatleri ve Hcbs Bankası eft kaça kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın