EFT Ücreti Almayan Bankalar Var mı

yorumsuz
201 views

 EFT Ücreti Almayan Tüm Bankalar

 Bankacılık işlemleri günümüzde oldukça önem kazanmıştır. Özellikle şubelerde oluşan yoğunluktan dolayı bir çok insan alternatif kanallara yönelmektedir. Bunların en başında da ATM Ve İnternet Bankacılığı ile Telefon bankacılığı gelmektedir. İşlemlerinizin hem kısa bir sürede gerçekleşmesi hemde daha uygun ücretlerden faydalanmanız adına İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı oldukça önemlidir.

Şubeden yapacağınız bir havale yada EFT işlemi için en az 30 TL ücret alınmaktadır. Bu işlemi ATM’lerden 3 TL İnternet bankacılığından 1 TL yada ücretsiz bir şekilde yapabilmektesiniz. Birçok banka şubelerde yaşanan yoğunluğunun önüne geçebilmek için İnternet bankacılığı uygulamalarını ön plana çıkarmış ve havale EFT işlemlerinde müşterilerinden hiçbir ücret talep etmemektedir.

EFT Ücreti Almayan Bankalar 

Başlıca EFT ücreti almayan bankaların başında Finansbank gelmektedir. Finansbank son zamanlarda yaptığı en iyi uygulamalardan bir tanesi olan Enpara uygulaması ile büyük bir aşama kaydetmiştir. Özellikle genç kullanıcıların en çok kullandığı uygulamalar arasında yer almaktadır. Sizlerde Enpara kullanarak bütün bankacılık işlemlerinizi çok kısa bir sürede ve hiçbir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Bir diğer Eft ücreti almayan bankada Garanti Bankasıdır. Garanti Bankası da yeni uygulaması İgaranti ile yapılan bütün işlemlerden hiçbir ücret almamaktadır. Sizlerde kolayca bu uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Diğer bankaları da kısaca sayacak olursan TEB CEPTETEB Uygulaması, ING Bank, Yapı Kredi Nuvo Uygulaması, HSBC Büyük Adım uygulaması EFT, Havale ücreti almayan bankalar arasında yer almaktadır

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Swift Kodu başlıklı makalemizde Ziraat Bankası Swift Kodu, Ziraat Bankası Swift Kodu Nasıl Öğrenilir ve Ziraat Bankası Swift kodu nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016