Emeklilere Promosyon Ne Zaman Verilecek?

yorumsuz
372 views

Emeklilere Promosyon Ne Zaman Verilecek? 11 milyon emekliyi yakından ilgilendiren promosyon haberlerinin detaylarının belli olmasının ardından gözler promosyonun hangi gün verileceğine çevrildi. Başbakan Binali Yıldırım’ın Kasım ayında yaptığı açıklamada promosyonların Aralık ayında belli olacağı ifade edilmişti.

Aralık ayına girilmesinin ardından gözler promosyonla ilgili verilecek habere çevrildi. Emeklileri yakından ilgilendiren promosyonun verileceği günlere az kaldı. Yeni yıl gelmeden promosyonların emeklilere verileceği daha önce duyurulmuştu. Yapılan açıklamalar sonunda Başbakan Binali Yıldırım’ın promosyon için imza atacağı duyurulmuştur.

Promosyon Maaşları Etkileyecek Mi?

11 milyon emekliyi yakından ilgilendiren promosyon müjdesi maaşları da yakından ilgilendirecek. Promosyonlar emekli maaşlarına göre dört gruba ayrılmıştır. En az 0-500 ile en çok 2000 ve üzeri olan maaşlara göre promosyon düzenlemesi yapılacak.

Promosyon için emeklilere 3 yılda bir yapılacak ödeme üzerinde de durulmaktadır. 3 yıllık promosyonun toplu bir şekilde ödenecek olması pek çok emekliye umut olmuştur. Emekliler için promosyon aylık ücretleri üzerinden değerlendirilecektir. Buna göre en az 120 ile en çok 450 tl arasında promosyon imkanının sunulacağı ifade edilmektedir.

Bankalar Promosyona Ne Diyor?

Emeklilere toplamda 450 ile 900 tl arasında promosyon verileceği bankalarında gündeminde yer almaktadır. Bankalar emeklilere promosyon verilmesine olumlu yaklaşmaktadır. Bankaların promosyon vermesindeki en büyük nedenlerden biri de emekli müşteri kazanabilmek. Fakat bazı bankalar emeklilerin maaşlarını hemen çekmelerinden dolayı promosyonun yüksek olmasına yanaşmamaktadır. Buna göre bazı bankalar emeklilik maaşlarını hemen çeken kişilerin olması nedeni ile promosyon ücretlerinin düşük olmasından yana tavır almaktadır.

Promosyon ile ilgili yapılan açıklamalar olumlu yönde gelişmeye devam etse de henüz netlik kazanmadı. Kasım ayında yapılan açıklamada promosyonun yeni yıl gelmeden önce verileceği açıklanmıştı. Aralık ayına girilmesi ile birlikte emekliler de promosyonun yakın zaman içerisinde verileceğini büyük umutlar ile beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 başlıklı makalemizde Denizbank Açılış Saati, Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? ve Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın