En Avantajlı Uçuş Kartı Hangisi?

yorumsuz
300 views

Cüzdanlarımızda bulunan ve yanımızdan ayıramadığımız kredi kartları yaşamı son derece kolaylaştırıyor. Farklı bankalardan alınmış olan kredi kartları kullanıldıkça bir yandan da kazandırmaktadır. Kullanıcılar da biriken bonuslar, uçuş millerini en uygun zamanda harcamaktadır. Uçuş milleri bol seyahat edenleri daha çok cezbetmektedir. Seyahatin mevsimi yoktur. Yaz aylarında biraz daha artsa da her mevsim, kişinin uygun olduğu her an yeni bir yerlere gitmek hiç de zor değildir. Acaba tüketiciler uçuş milleri konusunda en çok hangi Kredi Kartlarını tercih etmektedir? En Avantajlı Uçuş Kartı Hangisi? 2007 yılındaki sonuçlarda bir sonraki yıl için yükselişi beklenmektedir.

Seyahat veya iş gezisi amaçlı bulunduğu yerden başka bir yere uçarak gitmeyi tercih edenler Kredi kartı kullanmakta olduklarına göre uçuş kartlarından da yararlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda da daha avantajlı kartlar konusunda arayışta olmaları normaldir. Hangi kartta son durum nedir diye baktığımızda aşağıdaki sonuçlarla karşılaşıyoruz:

1-İş Bankası-Maximiles Kart: Bu kartta belirli miktarlardaki harcamalar uçuş mili kazanılmasına ve birikmesine neden oluyor. Uçak bileti almanın dışında başka avantajlara da sahip olunabilmektedir. Diğer kartlarla kıyaslanırsa biraz daha avantajlıdır.

2-İNG Pegasus Kart: Bu kart için bir tek havayolu ile anlaşma yapmıştır. Yıllık bir ücret alınmamaktadır.

3-Diğer Kartlar: Yapı Kredi’nin Adios Kredi Kartı ile kazanılmış olan puanların uçak bileti alımlarında, gemi turlarında, araç kiralama veya konaklamalarda kullanılması da söz konusu. Akbank’ın Wing Kredi Kartı, Garanti Bankası’nın Miles and Smiles kartı, Halk Bankası’nın verdiği Parafly da uçmayı sevenlerce tercih edilebilmektedir.  Uçuş Kartları Rekabetinde Son Durum 2017 böyle bir durum sergiliyor.

Bir önceki yazımız olan En Fazla Şubesi Olan Bankalar Hangileri başlıklı makalemizde Türkiye'de En Fazla Şubesi Olan 10 Banka ve Türkiye'de En Fazla Şubesi Olan Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın