En İyi Kredi Kartı Hangisi

yorumsuz
377 views

En iyi kredi kartı için birkaç araştırma yaptık ve en iyi kredi kartı hangisi sorusuna verilecek en doğru cevapları bulduk. Kuşkusuz ki, herhangi bir kredi kartına “en iyisi” diyebilmemiz için tüketici memnuniyeti, kullanıcı yoğunluğu, banka imajı ve kampanyaların sıklığı araştırılmalıydı.

Bu kriterleri göz önüne alarak, bankaların en son yayımlamış oldukları faaliyet raporlarını inceledik ve sizler için en iyi kredi kartı listesini oluşturduk. Tüketici yoğunluğu yani en çok kredi kartı müşterisi olan bankalar büyük ölçüde memnuniyeti ortaya koyuyor. Buna paralel olarak diğer kriterler de işin içine girince doğru bir araştırma sonucuna ulaşabiliyoruz.

Yapı Kredi – Worldcard

En çok kredi kartı müşterisi olan bankadır. Aynı zamanda The Banker tarafından dünyanın en değerli kredi kartları listesine giren Worldcard yaygın üye iş yeri ve her dönem gerçekleştirdiği kampanyalarla en iyi kredi kartı listemizde ilk sırada yer alıyor.

Garanti Bankası – Bonus Card

En çok kampanya düzenleyen ve kredi kartı müşterisi olan ikinci banka Garanti Bankasıdır. Üye iş yerleri bakımından oldukça geniş bir ağa sahip olan Garanti Bankası, 20’den fazla çeşitle Bonus Card veriyor.

İş Bankası – Maximum Kart

İş Bankası tarafından verilen Maximum Card ülkemizde en çok müşteriye sahip üçüncü kredi kartı. En sık kampanya düzenleyen bankalardan biri olan İş Bankası, 200 binden fazla hizmet veren üye iş yeri ağına sahip.

Akbank – Axess

Akbank’ın kredi kartı ürünü Axess en çok kullanıcıya sahip olan bir diğer kart. Her dönem çeşitli kampanyalarıyla dikkatleri üzerine toplayan Axess, düzenli olarak çekiliş programları da düzenlemektedir.

Finansbank – CardFinans

En yoğun kampanyalarla müşterilerini memnun etmeye çalışan bir diğer banka Finansbank. Ülkemizde en çok müşteriye sahip beşinci kredi kartı konumunda bulunuyor.

Müşteri ve kampanya yoğunluğuna göre En İyi Kredi Kartı Hangisi? sorusuna cevap vermeye çalıştık

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Borcumu Nasıl Yapılandırabilirim başlıklı makalemizde Kredi kartı borcu yapılandırma, kredi kartı borcu yapılandırma 2015 ve kredi kartı borcu yapılandırma 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın