En Uygun Faizle 10.000 TL Kredi Verenler

yorumsuz
214 views

En Uygun Faizle 10.000 TL Kredi Verenler, Türkiye de son yıllarda ekonominin hızla yükselmesi ve alım gücünün artması insanların kredili işlemler yapabilmesine olanak tanımıştır. Eskiye nazaran artık bir şeyler satın almak için sadece nakit olmasına gerek kalmamakla birlikte bir miktar nakit üzerine kredi çekerek ihtiyaçları karşılamak mümkün. Özellikle konut kredileri, taşıt kredileri ve ihtiyaç kredileri bireysel müşterilere hitap eden en önemli kredi türleridir. Bu kredi türlerinde ülke çapında 50 den fazla banka kredi vermektedir. Bankalar kredi verirken müşterilerinin öncelikli olarak KKB skorlarına ve kredi sicillerine dikkat etmektedir. Kredi sicilleri iyi olan ve KKB skorları yüksek olan müşteriler çok kolay bir şekilde istedikleri meblağda kredilere ulaşabilmektedirler. Hatta bazı bankalar anında kredi şeklinde kampanyalar yaparak özellikle 10000 TL altındaki tutarlara çok hızlı yanıt vererek kullandırma yapabilmektedirler. Bu hızlı kredilerde tabi ki faiz oranı diğer kredi tiplerine göre biraz daha yüksek olmakla birlikte çok hızlı hesaba yattığı için paraya çok çabuk kavuşmaya imkan vermektedir.

İhtiyaç kredilerinde en uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalar büyük bankalar olmaktadır. Bu büyük bankaların yanı sıra özellikle kamu bankaları diğer bankalara göre biraz daha kamu yararı gözettikleri için ve bankaların müşteri kitlesi çok geniş olduğu için oranları bir miktar daha aşağıya düşürebilmektedir. Bu yüzden kredi çekeceklerin öncelikle kamu bankalarına bir göz atmasında fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan En düşük Faizli Konut Kredisi başlıklı makalemizde En düşük Faizli Konut Kredileri, En düşük Faizli Konut Kredisi ve En düşük Faizli Konut Kredisi Kaç hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın