Enpara Eft Saatleri

yorumsuz
595 views

Enpara Eft Saatleri

Finansbank kurumunun bir hizmeti olan Enpara, dijital bankacılık platformu olarak oldukça önemli bir yere sahip. Türkiye’de verilen hizmet, dijital bankacılık için dev bir yatırım oldu ve pek çok banka için de kendine has detaylı bir öncelik taşıyor. Bu yüzden buna istinaden sunulan hizmetler de haliyle öncü çözümler sağlıyor kendi içinde. Eft saatleri ve ücretleri de buna ön ayak olacak türden. Çünkü Finansbank Enpara online bankacılık hizmeti, dijital bankacılık alt yapısını kullandığı için kimseden hiçbir işlem için ücret tahsil etmiyor. Yani ücretsiz eft yapabiliyor ve diğer işlemlerinizi de rahatlıkla organize edebiliyorsunuz.

Dijital bankacılık olması pek çok artıyı getirirken, haliyle bazı işlemlerde yine kısıtlanabiliyorsunuz. Örneğin eft saatleri yine diğer bankalar gibi. Saat 9.30 ile 17.00 arası eft almanıza ve ödeme yapmanıza olanak sağlayan Finansbank Enpara dijital bankacılık sistemi, talimatlarınızı verirken de kolay bir şekilde işlem sağlıyor. Yani gecenin bir yarısı dahi talimat verebiliyorsunuz. Mesai saatleri içinde bankanın yoğunluğuna göre (eft çıkardığınız karşı bankanın) ortalama 10 dakika içinde ödemeniz çıkarılacaktır. Karşı tarafa da hızlı bir şeklide ulaşan bu ödemeler, daha rahat işlem yapmanıza alt yapı sunacak türden. Dijital dünyanın geldiği noktalar şüphesiz ki hepimize artı ve hız kattı. Kolay bankacılık da bu işlemlerden birisi.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Havale Ücreti Ne Kadar? başlıklı makalemizde 2015 Finansbank Havale Ücreti ne kadar, Finansbank Havale Ücreti ve yeni Finansbank Havale Ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın