Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
1.579 views

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar, Bankalar bildiğiniz gibi günümüzde oldukça çeşitli şekillerde kredi vermeye devam ediyor.Özellikle müşterileri kendi bünyesine çekmeye çalışan bankalar yaptığı kampanyalar ile verdikleri kredileri ilk üç aya kadar ödemesiz şekilde veriyor. Bu şekilde aldığınız ertelemeli krediler sizi bir süre idare edecek ve elinizi rahatlatacaktır. Aldığınız krediyi bu şekilde 36 ay değilde 39 ay sonra bitirmiş olacaksınız.

Bu tür ertelemeli kredi veren bankaların başında TEB, İş Bankası ve özellikle son günlerde her yıl olduğu gibi bu yılda yıl dönümüne özel kredi imkanı sunanHalk Bankası yaptığı kredi kampanyası ile bu yıl kredi alan müşterilerine ilk yıl tam 12 ay boyunca sadece 78 TL ücret almakta kalan bakiye diğer 2 yıla yansıtılmaktadır. Bu şekilde tam 1 yıl boyunca düşük tutarlarda kredi ödemiş olacaksınız.

Akbank Ertelemeli Kredi Kampanyası
Yine ertelemeli kredi veren bankalardan bir tanesi olan Akbank yaptığı kredi kampanyası ile ayda 361 TL taksitle 10.000 TL ve Ayda sadece 541 TL’ye 15.000 TL kredi imkanı sunuyor. Üstelik aldığınız krediyi tam 3 ay boyunca erteleyebilir 4. aydan itibaren ödemeye başlayabilirsiniz.

Kredi kullandırımında istenilen belgeler:

  • Başvuru esnasında yanınızda Nüfus cüzdanı veya yeni sürücü belgesi
  • Yine başvuru esnasında ihtiyaç duyulması durumunda ikametgah belgesi
  • Çalıştığınız yerden gelirinizi gösteren Maaş bordrosu (Eğer Akbank’dan maaş alıyorsanız buna gerek yoktur)
  • Eğer özel sektörde çalışıyorsanız SGK Hizmet Döküm Belgesi getirmeniz gerekmektedir. (Eğer Akbank’dan maaş alıyorsanız buna gerek yoktur)

Bir önceki yazımız olan Senetle Araba Alma Yolları başlıklı makalemizde peşinatsız araba, peşinatsız senetle araç satanlar ve sahibinden senetle araba hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın