Finansbank Açılış Kapanış Saati

yorumsuz
7.718 views

Türkiyede birçok kişi tarafından kullanılmakta olan finansbank bankasının açılış ve kapanış saatleri günlük olarak yoğun biçimde kullanan insanların çok fazla işine yaramaktadır.

Finansbank Bankası müşterilerine günün büyük bir diliminde hizmet vermektedir. Bankaya fiziksel olarak gidip bulunmanız gereken durumlar olabilir. Bu durumla, kredi başvurusu, hesap açımı gibi farklı şekillerde sıralanabilir. Bu tarz işlemleriniz yapmak için bankaya gittiğinizde kapıda açılmasını beklemek istemeyebilirsiniz veya oraya gittiğinizde kapanmış olduğunu görerek büyük bir hüzüne kapılabilirsiniz. Bu şekilde umutsuz bir duyguya kapılmamak içinFinansbank Mesai Saatleri sizler için aşağıda bulunmaktadır. Bu saatler içerisinde bankaya gidebilirsiniz. Bankadaki işlemlerinizi bu sayede kapıda beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Bankasının Çalışma Saatleri

Hafta İçi HERGÜN sabah saat 09:00 ile 12:30 arasında çalışmaktadır ve çalışmalarına 13:30 ile 17:00 arasında devam etmektedir. Arada bir saat öğle molası  bulunmaktadır. Öğle arası mola saatinde Finansbank Bankası hizmet vermemektedir.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışına Para Gönderme Yolları başlıklı makalemizde yurtdışına para gönderme limiti, yurtdışına para gönderme masrafı ve yurtdışına para gönderme yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın