Finansbank Personel Alımı 2016 İlanı

yorumsuz
164 views

Finansbank 1987 tarihinde kurulmuş 29 yıllık bir bankadır. Türkiye’de kurulan ilk özel bankadır.Finansbank 2004 yılında özel bankalar arasında 5. sıraya yükselerek kısa bir sürede büyük bir başarıya adım atmıştır. Finansbank’ın temel felsefesi ‘işimiz rakamlarla değil, insanlarla’ anlayışı olmuştur. Finansbank’ın en son yapılan sayımlarla birlikte 642 şubesi ve 12.903 çalışanı bulunmaktadır.

Finansbank’a katılmak istiyorsanız fırsatları kaçırmayın. Finansbank personel alımı yapacağını duyurdu. Yeni mezunlar, öğrenciler ve deneyimlilerin başvurabileceği ilanlara Finansbank sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni mezunlar Management Trainee, Çağrı Merkezi kadrolarına, Müfettiş Yardımcısı kadrolarına ve Şube Satış ve Operasyon kadrolarına başvurabilecekler. Çağrı merkezine başvuran adaylar İstanbul ve Erzurum’da bulunana şubelerde görev yapacaklardır. Aday başvuru Kriterlerine Finansbank sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. İşe alım süreci içerisinde adaylara sınav uygulanacaktır.

Management Trainee programına başvuran adaylar arasından Genel Müdürlük için yönetici yetiştirilecektir. Programa başvurmak için üniversite mezunu olma şartı bulunuyor.

Senede bir kez yapılan Müfettiş Yardımcılığı alımlarına başvurabilmek için Makine, İnşaat, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve İşletme,Ekonomi alanlarında yüksek lisans derecesi almış olmak gerekiyor. Ayrıca yabancı dil seviyesini sınavlarla belgelendiren adaylardan belgesi geçerli olanlar İngilizce sınavından muaf tutuluyor. Lelts sınavından 6,5 TOEFL sınavından 85 almış olmak şartı bulunuyor.

Yine senede bir kez alım yapılan bölüm Şube Satış ve Operasyon Kadrolarıdır. Bu kadrolar içinde gerekli Kriterlere Finansbank sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Diğer banko görevlisi gibi daha düşük görevler içinde alım yapacak olan Finansbank’ın İnsan Kaynakları sayfasını takip ederek en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Döviz Çekilebilen ATM’ler Hangi Bankaların başlıklı makalemizde Döviz çekilebilen ATM'ler, Döviz Çekilebilen ATM'ler Hangi Bankaların ve Döviz ile İşlem Yapılabilen ATM'ler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016