Garanti Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017 Güncel

yorumsuz
63 views

Bankaların belli bir açılış ve kapanış saatleri bulunmaktadır. İnteraktif hesap kullanarak yedi yirmidört işlem yapılır iken şubeden yapılacak işlemler belli saatler arasında yapılmaktadır. Bankalar hafta içi açık olup küçük saat farkları olsa da açılış kapanış saatlerin de farklılık olmaktadır. Bir çok banka bulunmak ile beraber çalıştığınız yani işlem yapmak istediğiniz banka Garanti Bankası ise Garanti Bankası’ na ait olan açılış ve kapanış saatleri hakkında bilgi verelim.

Garanti Bankası Açılış ve Kapanış Saatleri

Garanti Bankası şubeleri sabah 09:00 da açılır ve öğlen 12:30 da kapanarak yemek molası verilir. Bir saatlik yemek molasının ardından Garanti Bankası şubeleri tekrar 13:30 da açılır ve akşam 17:00′ a kadar hizmet verir. Genel olarak Garanti Bankası’ na ait olan şubeler bu saatler arasın da hizmet verir iken bazı şubeler de farklılıklar olmaktadır.

Garanti Bankası’ na ait olan bazı şubeler de çalışma saatlerine göre olan farklılık bazı şubeler öğlen kapanmaz. Öğlen yemek saatinde de hizmet verir. Öğlen saatin de hizmet veren şubeler, bazı avm’ ler de olan şubeler ile havaalanın da olan şubelerdir. Bunların dışında olan şubelerin açılış ve kapanış saatleri yukarı da olduğu gibidir. Sabah açılış saatleri değişmez. Garanti Bankası’ na ait olan şubeler sabah 09:00 da açılarak hizmet vermeye başlar. Akşam da 17:00 da kapanır.

Bir önceki yazımız olan Borsa Açılış Kapanış Saatleri 2017 başlıklı makalemizde Borsa Açılış Kapanış Saatleri, Borsa açılış saati kaçta açılıyor ve Borsa çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın