Garanti Bankası Bireysel Kredi Başvurusu

yorumsuz
198 views

Garanti Bankası Bireysel Kredi Başvurusu Ülkemizin iyi hizmet veren sayılı bankalarından bir tanesi olan Garanti Bankası her yıl müşterilerine uygun faiz oranlarından kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Son yıllarda iyi bir atılım kaydeden ve özellikle İGaranti uygulaması ile de çok beğenilen Garanti Bankası bu uygulama sayesinde müşterilerinin yaptığı bankacılık işlemlerinden ücret almıyor. Havale EFT işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde İGaranti uygulaması sayesinde İnternet bankacılığı hesabınızdan yada mobil bankacılık ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikle 2016 yılında kredi faiz oranları bir hayli yükseldi Garanti Bankasında durum orta seviyelerde seyretse de ara ara özellikle her Bayramda olduğu gibi bu bayramda da kredi kampanyası yapması bekleniyor.

Garanti Bankası 2016 Bireysel Kredi Faiz Oranları

Garanti Bankası bu yıl kredi faiz oranlarında %1,43 oranından şuanda kredi imkanı sağlamaktadır. Bankalara getirilen kısıtlama ile bildiğiniz gibi bireysel kredi alırken en fazla 36 ay vade yapılabiliyor. Size örnek olması açısından 15.000 TL 36 Ay vadede bir hesaplama yapacak olursak aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ve toplam ödeme miktarı ne kadar olacak göz atalım.

15.000 TL Kredi Hesaplaması (Faiz Oranı: %1.43 )

Garanti Bankasından 36 Ay vadede alacağınız 15.000 TL kredi için  Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 561.99 TL olacaktır. Toplam faizi ile birlikte geri ödeyeceğiniz ödeme tutarı ise 20.231,59 TL olmaktadır. Alacağınız krediden ayrıca kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası da tahsil edilerek 14.775 TL net geçecektir.

Nasıl Başvurabilirim?

Garanti Bankası kredi başvurusu yapabilmek için Garanti Bankasının İnternet sitesi üzerinden formu doldurabilir, ya da direk şubeye giderek başvurunuzu yapabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan En Hızlı Kolay Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde En Hızlı Kolay Kredi Veren Banka, En Hızlı Kolay Kredi Veren Banka Önerisi ve En Hızlı Kolay Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın