Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu

yorumsuz
4.846 views

Garanti Pos Destek Hattı Garanti POS cihazı ile Amerikan Express, Master Card, Visa, Diners Club, Discover, CUB ve JCB logolu kartlara satış yapabilirsiniz. Hesap ekstrelerinizi de e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Garanti POS cihazı kullanarak müşterilerinizi mağdur etmeyerek müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Bu sayede daha çok kazanmanızın da önü açılacaktır. Bonus Card’ a sahip olan müşteriler Garanti POS cihazı olan işletmelerden alışveriş yapıyor bu sayede Bonus avantajlarından hem üye iş yeri hem de müşteriler kazanabiliyor.

Garanti POS Destek Hattı ve Kazandırdıkları

Garanti POS destek hattına 0212 444 0 339 numaralı telefonla ulaşabilirler. Bu hizmet 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermektedir. Bu sayede üye işyerleri her türlü sorunlarına çözüm bulabilirler. Yazarkasa POS, Masaüstü POS, DCC POS, Sanal POS, Temassız POS, Döviz POS, Ortak POS, Yazarkasa POS gibi pek çok POS ürünü bulunmaktadır. Ayrıca her ay POSta Bülteni sayesinde üye işyerleri yeniliklerden, gelişmelerden ve kampanyalardan kolaylıkla haberdar olabiliyor. Üye işyerleri POSta Bülten’ e ücretsiz olarak üye olabilmektedirler. İnternet şubesi ile de üye iş yerleri hesap hareketlerini kolaylıkla görebilirler.

Garanti üye işyeri olmak isteyenler garantipos.com.tr adresinden başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler. Ayrıca bu siteden işyeri kampanyalarını, kazanan işyerlerini görmek mümkündür. Kazanan işyerleri seçeneğinden vergi numaranızı girerek öğrenmeniz mümkün. Ayrıca mail atarak da sorunlara çözüm aranabilir posta@garanti.com.tr adresine mail atabilirsiniz. 0212 444 0 338 no’ lu telefonu arayarak da öneri ve şikâyette bulunabilirsiniz. Garanti POS kullanımı sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz ve destek hattı sayesinde de her türlü sorununuza kısa yoldan kalıcı ve kesin çözümler bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emeklilere Promosyon Ne Zaman Verilecek? başlıklı makalemizde Emeklilere Promosyon Ne Zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın