Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
1.123 views

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar var mı? Normal şartlarda bankalar gelir belgesi olmayan müşterilerine kredi kullanma imkanı tanımıyorlar. Ancak son dönemlerde artan işsizlikten ötürü bankalar kefil sistemi ile kredi kullanımının önünü açmış bulunmaktadır. İşsizlere kredi veren bankalar genellikle kendilerine düşük vade ile düşük miktarda kredi limiti koymuşlardır. Bu miktar bir çok kişinin işini görmese de, işsiz kişilerin elinin sıkışıklığını gidermektedir.

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi almak için banka şubelerine yanınızda birisini götürerek gitmelisiniz. Size eşlik edecek olan kişinin kefil olabilme özelliklerini taşıması gerekmektedir. Bu özellikleri taşımayan veya iş sahibi olmayan birisi ile giderseniz kredi başvurunuz ne yazık ki olumsuz olarak sonuçlanacaktır.

Gelir belgesiz kredi çekebilmek için 1499 kredi notunu geçmiş bulunmalısınız ve üzerinize kayıtlı ev, araba veya tapu gibi değerli bir şeylerin bulunması gereklidir. Aksi halde kredi başvurunuz yine başarısız olacaktır.

2016 İşsizlere Kredi Veren Bankalar

Eğer size kefil olabilecek birisini bulduysanız, kredi notunuz belirtiğimiz rakamın üzerinde ve sizin adınıza kayıtlı mülk var ise gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

Bu şartlar altında kredi alabileceğiniz bankaların faiz oranları aşağıdaki gibidir bu faiz oranları sizin mülkünüze ve kredi notunuza göre azda olsa değişiklik gösterebilir;

  • Halkbank %1,29
  • Denizbank %1,29
  • Ziraat Bankası %1,34

Kredi başvurunuzu yapmadan önce gerekli olan şartları yerine getirdiğinizden emin olmalısınız. Olumsuz sonuçlanan her başvuru sizin kredi notunuzu dahada aşağıya çekecektir.

ayrıca http://www.kredialmak.com/subeye-gitmeden-kredi-veren-bankalar/ adresinden gelir belgesiz kredi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2016 başlıklı makalemizde kredi, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2016 ve kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın