Hayat Sigortası Ürünleri ile Kötü Sürprizlere Karşı Hazırlıklı Olun!

yorumsuz
181 views

Müşteri odaklı çalışma felsefesi ile hareket eden ve her dönem ihtiyaçlarınıza yönelik farklı ürün ve hizmetler geliştiren Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş, Türkiye’nin farklı köşelerinde faaliyet göstermeye devam ediyor. Geniş bir hizmet ağına sahip olan sigorta şirketi, bireysel ürünler çatısı altında bulunan yaşam sigortası seçenekleri ile hem sizi hem de sevdiklerinizi kötü sürprizlere karşı koruyor, böylelikle geleceğe daha güvenli bir adım atmanız kolaylaşıyor.   

Yaşamınız Her Daim Güvenilir Ellerde!

Hayat sigortası, yaşamın farklı dönemlerinde meydana gelebilecek sakatlık ve vefat riskleri karşısında koruma sağlayan güvence seçeneği olarak öne çıkıyor. Daha güvenilir ve bilinçli bir gelecek sağlayan Cigna Finans, farklı içeriklere sahip yaşam sigortası ürünleri ile kendinizi her daim güvende hissetmenizi mümkün kılıyor. Üstelik ödemiş olduğunuz sigorta primlerinizi belirli oranlarda olmak kaydıyla gelir vergisi matrahınızdan düşürebilirsiniz.

“Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası” ile Daha Sağlıklı Bir Gelecek Düşle!

Daha sağlıklı yarınlara adım atmanızı amaçlayan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası, kanser hastalığı karşısında güvence sahibi müşterilerine toplu maddi destek olanağı sunuyor. Cilt kanseri haricindeki diğer tüm kanser türleri hastalığın ilk fazından itibaren poliçe kapsamında değerlendiriliyor. Kanser teşhisi konulduktan sonra tehlikeli hastalıklar teminatı hemen güvence sahibinin hesabına aktarılıyor. Üstelik kanser sigortası kapsamında sağlanan maddi desteği, tercihinize göre kredi, kira veya fatura gibi masraflarınızı kapatmak için kullanabilmeniz de mümkün oluyor.

Ancak kanser teminatının geçerli olabilmesi için poliçe başlangıcınızın en az 90 günlük olduğundan emin olmalısınız. Vefat teminatı ise güvence sahibinin poliçe süresinde vefat etmesi durumunda poliçede belirtilen lehtara, lehtar belirtilmediği zamanlarda da ilgili yasal varislere aktarılıyor.

 

“Benim Seçimim Hayat Sigortası” ile Özelleştirilmiş Güvence Hizmeti

 

Sigortanızı kendi ihtiyaçlarınız yönünde geliştirmek istiyorsanız “Benim Seçimim Hayat Sigortası” poliçesinden faydalanabilirsiniz. Poliçe kapsamında hastane masrafları, vefat ve tehlikeli hastalıklar gibi toplamda 9 farklı teminat seçeneği bulunuyor. Vefat teminatı, poliçe kapsamında güvence sahibinin vefat etmesi durumunda belirtilen lehtara, lehtar olmaması durumunda da yasal varislere ödeniyor.

Kalp ameliyatı, aort hastalıkları, inme, kalp krizi, böbrek yetmezliği, büyük yanıklar, koma, felç, organ nakli ve körlük gibi sağlık durumları tehlikeli hastalıklar teminatı kapsamında değerlendiriliyor. Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı, Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı, Kaza Sonucu Tam ve Sürekli Sakatlık Teminatı, Toplu Taşıma Araçlarında Kaza Sonucu Vefat Teminatı ve Hastalık Sonucu Tam ve Sürekli Sakatlık Teminatı ise poliçe dahilinde yer alan diğer teminat seçeneklerine örnek oluşturuyor.

Uzun Süreli Hayat Sigortası ile Yaşam Standartlarınızı Koruma Altına Alın!

Kendinize ve sevdiklerinize güvence sağlayan “Uzun Süreli Hayat Sigortası”, daha yaşanılası bir hayata başlangıç yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Poliçeye göre vefat durumunda geride kalan aile yakınlarına toplu para ödemesi yapılıyor. Ferdi Kaza Sigortası genel şartlarına göre gerçeklemiş kaza, sakatlık durumuyla sonuçlanmış ise “Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı” aylık olarak hesabınıza aktarılıyor. Ayrıca isteyen maddi güvencesini kredi, fatura veya kira giderleri için de kullanabiliyor.

Türkiye’nin köklü ve yenilikçi bankası QNB Finansbank ile dünyanın gelişmiş sigorta şirketi Cigna’nın ortaklığı kurulan Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş, hayatı kolaylaştıran geniş hizmet çözümleri sayesinde bir sigorta şirketinden çok daha fazlasını vadediyor. Siz de güvenilir yarınlar sunan ve her daim müşteri odaklı yaklaşan bu emeklilik ve sigorta şirketinin online sayfasını ziyaret edebilir ve ihtiyacınıza yönelik tasarlanan güvence seçeneklerinden faydalanmak için hemen teklif alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Comunidad Andina Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın