Icbc Bankası açılış saati kaçta açılıyor? 2016-2017

yorumsuz
143 views

Bankalar ekonominin dönmesi için tüketici ve üretici arasında zaman zaman yaşanan sıcak para akışının düzenlenmesinde önemli bir rol oynuyor. İşletmeler çalıştırdıkları personelin maaş ödemelerini bankalar aracılığı ile yaparken ödenen maaşların takibi ile devlet doğru vergilendirme konusunda kesin ve net bilgilere ulaşıyor. Ülkemiz 20 yıl önce yaşanan bankacılık sektörünün atlattığı ve birçok bankanın kalıcı olarak bankacılık lisanslarının iptali ile sonuçlanan bankalar krizini geride bırakarak artık daha sağlam bankacılık anlayışı ile tüketici ve üreticiyi koruyucu önlemler almış durumda. 20 yıl önce oldukça kolay bir şekilde açılan bankalar günümüzde nakit teminat konusunda merkez bankası koşulları yerine getirilerek mümkün olabilmekte.

Bankacılık sektörünün son dönemde ülkemizde yükselen trend içinde olması ülkemizdeki bankacılık sektörüne birçok önemli bankanın katılımı ile daha da yukarıya taşınmıştır. Ülkemizin en yeni bankalarından olan Icbc Bank ise yeni başlatmış olduğu hizmet ağı ile ülkemizde büyük şehirlerde hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün arttırdığı şube sayısı ile dikkatleri üzerine çeken Icbc bank hakkında en çok merak edilen konuların başında Icbc bankası açılış saati kaçta açılıyor? Sorusu ilk sırayı alıyor. Banka sabah 09:00’da başladığı bankacılık hizmetlerine öğlen 12:30 kadar devam ediyor. Ayrıca öğlenden sonra 13:30’da başlayan ikinci dönem çalışma süresi ise akşam 18:00’a kadar devam etmekte. Fakat banka atm.leri 24 saat işlem yapmanıza olanak tanıyor.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor 2017 Güncel Bilgi başlıklı makalemizde İş Bankası 2017 Çalışma Saati, İş Bankası açılış saati kaçta açılıyor ve İş Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın