İNG Bank Turuncu Hesap Nedir Nasıl Açılır?

yorumsuz
403 views

Bildiğiniz gibi vadeli hesaplar bankalar tarafından müşterilerine sunulan aylık faiz getiren hesaplardan bir tanesidir. Yatırımcıların özellikle risk almayı sevmeyen yatırımcıların en çok tercih ettiği yatırım araçlarından bir tanesidir. Piyasa ve enflasyon gibi şeyleri takip etme derdinizin olamadığı ay sonu getirisi belli olan hesaplara verilen isim vadeli hesaplardır.

Yine bildiğiniz gibi vadeli hesaplardan para çekip yatırabilmek için vade bozulmasın istiyorsanız gününü beklemeniz gerekmektedir.Günümüzde ise bankalar arasında ki rekabetler ile birlikte İNG bankası bir ilke imza attı ve vadeli hesabınızdan ne zaman para çekerseniz çekin vadeli hesabınız bozulmayacaktır. Bu yazımızda size İNG banka turuncu hesap nasıl açılır ve avantajları nelerdir bilgi vereceğiz.

İNG Bank Vadeli Hesabı diğer bankalara oranla her an çekilebilir olması açısından farklılık göstermektedir.Eğer sizde İlk defa İNG Bank’ ta vadeli hesap açtıracaksanız tüm bunlara ek olarak “Hoş Geldin Faizi” adı altında ilk 60 gün geçerli olmak üzere 12,50 oranında faiz uygular bu verilen en iyi vadeli faizi oranları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sizde İNG Bank Turuncu hesabı açmak için hemen İNG bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Alacak olduğunuz turuncu hesap hoş geldin faizinin süresi 60 gündür hesap açıldığı andan itibaren başlamaktadır.Günlük olarak işleyen faiz her gün bakiyenize eklenecektir. Alt sınır olmamak ile birlikte üst sınırı 250.000 tl’dir

Bir önceki yazımız olan ING Bank EFT Ücreti Ne Kadar 2016 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın