Kaman Toki 276 Taksitli Ev Satışları

yorumsuz
525 views

Kaman Toki 276 Taksitli Ev Satışları hakkında bilgi vereceğiz. Konut kredisi çekecek ya da kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak isteyenler için Kaman tokideki ev fırsatları kaçırılmamalı.

Bilindiği gibi toplu konut idaresi ya da bilinen kısa adıyla toki dar gelirli vatandaşları kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Kışehir Kaman ilçesinde satılık ev fiyatları arayanlar da bu ilanlara ya da satış duyurularına dikkatle bakıyor ya da bekliyor. İdareden yapılan duyuru şu şekilde.

Kırşehir Kaman “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilen 63 konut, 22 Haziran-22 Temmuz 2016 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş.’nin Kaman Şubesi  aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunuluyor.

Alt gelir grubuna özel satışa sunulan konutlar için alt gelir grubunun mevcut başvuru şartlarına ‘na sahip olunması gerekmektedir. Başvurular Halk Bankası Kaman şubesine yapılacaktır. Konutların borcu bitene kadar 3. kişilere devri yasaktır.

Kredi çekerek ev sahibi olmak ya da ucuz fiyatlarla ve kolay ödemelerle ev sahibi olmayan bölgedeki ya da bölgeye yakın civardaki vatandaşların kaçırmaması gereken bir fırsat olarak duyurmak istedik.

Bir önceki yazımız olan Alacağım Konutun Yüzde Kaçına Kredi Verilir başlıklı makalemizde Alacağım Konutun Yüzde Kaçına Kredi çıkar, evin ne kadarına kredi verilir ve evin yüzde kaçına kredi çıkıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın