Kamu Personeline Masrafsız Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
186 views

Kamu bankası çalışanları maaşlarını anlaşma yapılan bankalardan temin etmekte ve buna karşı Promosyon almaktadır. Özellikle birçok banka kamu maaşlarını alabilmek için kesenin ağzını açmaktadırlar. Çünkü alacakları bu maaş ile hem nakit akışını hızlandıracak hem de bütün çalışanlara kendi bankasının ürününden satış yapacaktır. Kredi kartları, ek hesaplar, banka kartları, İnternet bankacılığı, otomatik ödeme talimatı gibi birçok ürün kullanma şartı ile size Promosyon verilmektedir. Alacağınız bu Promosyon karşılığında bu ürünleri kullanmak zorundasınız, hatta birçok kamu görevlisi sürekli banka değiştirildiğinden bütün banka kartlarını kullanmak zorunda kalabiliyor bazen bu durumlarda yeni bir bankaya geçtiğinizde eski banka ile olan ilişkilerinize son verin.

Kamu Personeline Masrafsız Kredi Veren Bankalar var mı

Peki nakit ihtiyacınız için kamu personeline masrafsız kredi veren bankalar var mıdır? Bankalar bildiğiniz gibi para akışını sağlayan size bir takım faydalı ürünleri sunarak bundan gelir elde eden kurumlardır. Yani hiçbir ürün için size masraf almadan hizmet vermezler. Ama ara ara yapılan kampanyalar ile kamu çalışanlarını kendi bankasına kazandırmak isteyen banka yetkilileri düşük faiz oranlarından kredi vermektedir. Sizlere dosya masrafsız düşük faizli kredi imkanı sunan bu bankalara başvurarak sizlerde ihtiyacınız olan parayı temin edebilirsiniz. Bu bankalar arasında özellikle devlet bankaları ve maaş aldığınız bankalar yer almaktadır. Maaş aldığınız banka maaş müşterisi olduğunuz için size uygun faiz oranlarından kredi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışında Yaşayan Türkler Kredi Çekebilir Mi? başlıklı makalemizde tc vatandaşı olmayan kredi çekebilir mi, yabancılar kredi çekebilir mi ve Yurtdışında Yaşayan Türkler Kredi Çekebilir Mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın