Kefilsiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
234 views

Kefilsiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar hangileri? İhtiyaçlarınızı karşılamak ve birazda olsa ekonomik açıdan rahatlamak için kredi çekip eşit taksitler ile 36 aya varan vadelerde ödeyebilirsiniz. Kredi çekerken de tabi ki kaş yapayım derken göz çıkarmamak lazım. Yüksek faiz oranlarından alacağınız kredi size ödeme yaparken daha zor gelecektir. Bu yüzden mümkün olduğunca dosya masrafı olmayan ve faiz oranı yüksek olmayan kredileri tercih edin. Kredi alırken sizden gelir belgesi ve bir takım belgeler istenilebilir bunları eksiksiz bir şekilde tamamlamalı ve kredi notunuz düşükse bunu yükseltmeye çalışmalısınız. Aksi durumda kredi notu düşük kişilerde bankalar verdikleri parayı garanti altına alabilmek için kefil şartı koymaktadırlar. Kredi çekerken kefil ileride başınıza dert olabilir çünkü sizin kredinizde yaşanacak bir aylık gecikme bile kefilinizi etkileyecektir, ve kefil ile aranızda sorunlara yol açabilir bu yüzden mümkün olduğunca kefilsiz kredi çekmeye çalışın.

Kefilsiz masrafsız kredi veren bankalar hangileri? diye soracak olursanız, bir bankanın size kefilsiz ve masrafsız kredi verebilmesi için kredi notunuzun çok iyi olması gerekmektedir. Gelir durumunuzda çekmek istediğiniz kredi ile paralel ise kredi almanızda sorun olmayacaktır. Özellikle son günlerdeINGBankkredi notu yüksek olan kişilere uygun faiz oranlarından dosya masrafsız kredi imkanı sağlamaktadır. Tabi ki bankalar sizin kredi notunuz ne kadar düşükse o kadar yüksek faiz oranından kredi vermektedir. Üstelik kefil istenme durumu da tamamen bununla ilgilidir.

Bir önceki yazımız olan İşsizler Çalışmayanlar Kredi Çekebilir mi? başlıklı makalemizde çalışmayanlara kredi verirler mi, işi olmayan kredi alabilir mi ve İşsiz İnsanlar Kredi Çekebilir mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın