Kuryenet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç

yorumsuz
2.359 views

Siz değerli okurlarımıza bugün ki yazımız da kuryenet dağıtımı, kuryenet telefon numarası ile ilgili bilgiler vermek ve sizlerin güvenli alışverişler yapabilmeniz adına sorunları iletebileceğiniz görüş ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz kuryenet iletişim şekillerinden bahsetmek istiyorum

Kuryenet ile ilgili müşterilerle irtibat iletişim ve çağrı yolları aşağıda ki şekillerle sağlanmaktadır. İlk olarak internet adresi aracılığıyla Kurumsal müşteriler www.kuryenet.com.tr adresinden kendi özel şifreleri ile gönderinin barkot numarasını girerek gönderilerin dağıtım hikayesini tek tek takip edebilmektedirler.

Siz değerli kuryenet müşterileri ve siz değerli okurlarımız kuryenet ile ilgili Her türlü şikayet, öneri ve isteklerinizi www.kuryenet.com.tr sayfasında bulunan iletişim bölümünden firmanın insan kaynakları bölümüne iletebilirsiniz. Eğer bir sorun ve şikayetiniz varsa bunu mutlaka iletmenizi rica ediliyor çünkü başka sorunlarla başka şekilde karşılaşmanız bir daha istenmiyor.

İkinci olarak ise kuryenet ile ilgili irtibat ve iletişimde Müşteriler ve alıcı kişiler gönderilerinin akıbetini 0212 444 93 93 ve 0850 222 93 93 no’lu kuryenet telefon numarası ile merkezimizden sorgulayabilirler. Her türlü şikayet, öneri ve isteklerini de yine aynı numaralardan operatörlere ileterek sorunlarını ve problemlerini çözebilirler.

Kuryenet neresi olursa olsun ve nerde olursanız olun köy ve kasaba farkı gözetmeksizin tüm ülkeye ve tüm bölgelere kuryelerinizi evinize kadar götürmekte ve sizlerin güzel ve huzurlu bir alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kuryenet ile sizlere güzel ve mutlu alışverişler diler sağlıklı ve esen kalmanızı ümit ederim.

Bir önceki yazımız olan Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi başlıklı makalemizde Avea Findeks Kredi Notu öğrenme, Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama ve Avea Kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın