Kuveyt Türk Bankası EFT Ücreti Ne Kadar? 2017

yorumsuz
829 views

Dünyada en çok kullanılan para gönderme şekli EFT’ dir. EFT ile gönderilen para karşı tarafın hesabına 10 dk. içinde geçer ve bankalar bu işlem için müşterilerinden ücret talep eder. Bu ücreti ödediğiniz takdir de banka EFT yollamanıza izin verir. Her bankanın EFT yollama saatleri değişir ve aldığı EFT ücreti de değişir. Kuveyt Türk bankasın da EFT yollama saatleri hafta içi sabah 08:30 ila akşam 17:30′ a kadardır. Bu saatlerin dışında EFT gönderilmez ve ertesi güne kalır. Saatlerin dışında da Kuveyt Türk bankası EFT için ücret alır.

Kuveyt Türk Bankası EFT ücreti ne kadar 2016 2017 yılı, eğer Kuveyt Türk bankası müşterisi iseniz EFT’lerinizi internet şubesinden, mobil şubeden, ATM ve çağrı merkezi kanalları ile yapabileceğiniz gibi bu kanalları kullanarak yaptığınız EFT işlemleri ücretsizdir. Bu kanalların dışında yapacağınız EFT işlemleri ücretlidir ve EFT gönderme ücreti 28 TL olmak ile beraber bu şeklide yollanan EFT’nin alım ücreti de 21 TL’dir. Toplu EFT gönderimi yani birden çok EFT gönderilmesi ise 3 TL fiyat ile ücretlendirilir.

Kuveyt tur bankası müşterisi olarak EFT yollamak isteyenlerin ödeyeceği ücret bu şekildedir. Fakat yukarı da yazdığımız kanallar ile yollamaları halinde de EFT gönderimi ücretsizdir. Ücretsiz bir şekilde ve en kolay olmasının yanında daha çabuk EFT yollama şekli olarak internet şubesinden ya da mobil şubeden yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Icbc Bankası Eft Ücreti Ne Kadar? 2017 başlıklı makalemizde Icbc Bankası eft kesintisi, Icbc Bankası eft masrafı ne kadar ve Icbc Bankası eft ücreti ne kadar 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın