Kuyumcular Kaçta Açılıyor, 2016 2017 Açılış Saati

yorumsuz
63.269 views

Altın ya da döviz almak için olan kuyumcuların belli bir açılış ve kapanış saati bulunmaktadır. Kuyumcular aynı saatler de açılır ve kapanır. Kuyumcuların açılış ve kapanış saatleri avm’ ler de değişmektedir. Avm’ ler de bulunan kuyumcuların açılış ve kapanış saatleri bulundukları avm’ nin açılış ve kapanış saatlerine göre ayarlanmaktadır. Onun dışın da bulunan kuyumcuların açılış ve kapanış saatlerine bakalım.

Kuyumcuların Açılış ve Kapanış Saatleri

Kuyumcular sabah saat 09:00′ da açılır iken akşam net şu saatte kapanacak diye bir şart yoktur. Fakat kuyumcular akşam hava kararmadan kapanması gerekmektedir. Yani bir kuyumcu sabah 09:00 da açılış saati net iken akşam hava kararana kadar istediği saate kadar açık kalabilir.

Kuyumcuların belli saatler de açılış ve kapanış saatleri güvenlik nedeni ile belirlenmektedir. Güvenlik sebebi ile çok erken açılmamaktadır ve yine güvenlik nedeni ile kuyumcuların akşam hava kararmadan kapanmaları gerekir. Mesela kış ayların da hava erken karardığı için kuyumcular akşam 06:00 da kapanır. yazın saat yedi veya sekize kadar kuyumcuların kapanış saatleri uzamaktadır.

Kuyumcuların kapanış saatleri havanın kararmasına göre ayarlanmakta iken kuyumcuların sabah açılış saatleri değişmemektedir ve kuyumcular sabah saat 09:00 da açılmaktadır. Sadece avm’ ler de bulunan kuyumcuların açılış kapanış saati yukarı da dediğimiz gibi avm’ nin açılış ve kapanış saatine göre ayarlanır.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Eft Saatleri 2016 başlıklı makalemizde enpara eft havale saatleri, Finansbank Eft Saatleri 2016 ve finasbank eft kaça kadar oluyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın