Paykasa Mobil Ödeme

yorumsuz
795 views

Online ödemelerinizi gerçekleştirirken size alternatif ödeme yöntemleri sunulmaktadır. Yurt dışında sıklıkla kullanan Türkiye’de de günümüzde kullanılmaya başlayan ödeme yöntemi ise ön ödemeli kartlardır. Ödediğiniz tutar kadarını kullanmanızı sağlayan kartlar sizi borçlanmaya girmekten ya da faiz ödemekten kurtarmaktadır. Ayrıca kartlarınızı alırken hiçbir kimlik bilgisi de sizden talep edilmeyeceği için tüm işlemleriniz tamamen gizlilik esasına dayalı gerçekleşmektedir. Yapacağınız alışverişlerin faturalarında herhangi bir kimlik bilgisine yer verilmeyeceği için yaptığınız alışveriş işleminin sizin tarafından yapıldığınızı sizden başka kimse öğrenemeyecektir. Paykasa kartınızı almak için internet üzerinden satış yapan pek çok web sitesi bulunmaktadır. Web siteleri üzerinden kartınızı almak için sizlere alternatif ödeme yöntemleri sunulur. Banka havalesi, kredi kartı ve oldukça yeni bir ödeme biçimi olan Paykasa mobil ödeme bu seçeneklerdendir. Paykasa mobil ödeme yöntemini yaparken araya herhangi bir aracı girmeyeceği için işlemleriniz daha hızlı gerçekleşir. Web sitesi üzerinden seçtiğiniz paket tutarının SMS kodunu canlı destek hattından öğrenebilirsiniz. Böylelikle operatörünüz üzerinden alım işlemini gerçekleştirirsiniz. İşleminizin tutarı mobil hattınız üzerinden kesilmektedir. KDV ve işlem tutarı kesim bilgisi size bildirilir. Ayrıca kullanacağınız 16 haneli kart numaranızda SMS olarak tarafınıza iletilmektedir.

Paykasa Nereden Alınır?

Anlaşmalı siteler üzerinden tamamen gizlilik içinde ve hızlı bir şekilde ödeme seçeneğini tercih etmek için paykasayı kullanabilirsiniz. Ayrıca tek kullanımlık bir kart olduğu için kredi kartlarına göre daha güvenilir olduğu düşünülmektedir. Paykasa kart bilgileriniz alışveriş sırasında internet korsanlarının eline geçse bile Paykasa kendini tek kullanımdan sonra imha ettiği için kartınız üzerinden bir işlem yapılamamaktadır. Paykasanızı kullandıktan sonra istediğiniz kadar Paykasa kart alabilirsiniz.

Bu işlemlerinizi yaparken tercih edebileceğiniz ödeme yöntemlerinden biri de Paykasa mobil ödemedir. Yalnızca cep telefonunuz ile göndereceğiniz bir SMS ile oldukça hızlı şekilde işlem yapabilirsiniz. Alım işleminizi yaparken ücret mobil bakiyeniz üzerinden kesilmektedir. Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken kullanacağınız kart numarası ise SMS ile size bildirilmektedir. Bu kart numarasını ödeme yapacağınız platform üzerinden Paykasa seçeneğini seçerek gerekli kutucuğa girip işleminizi onaylayarak kullanabilirsiniz. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kısa sürede ödemenizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Güvenli bir şekilde paykasa kart satın almak için lütfen : http://www.ukashsatisi.com/p/paykasa.html adresini ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan PTT Kredi Başvurusu Yap 2016 başlıklı makalemizde PTT Kredi Başvurusu, PTT Kredi Başvurusu 2016 ve PTT Kredi Başvurusu nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın