PayPal Nakit Kart Programı Durduruldu

yorumsuz
225 views

PayPal firması geçtiğimiz zamanlarda Nakit Kart isimli bir uygulama çıkartmıştı. Bu kart sayesinde ister paypal hesabınıza bağlı bir şekilde, ister bağlamadan kullanım sağlanıyordu.

15.04.2016 tarihinde PayPal Nakit Kart kullanıcılarına firma bir SMS ile bu hizmetin durdurulduğunu bildirdi. Bu hizmetin durdurulmasıyla beraber kartınızda bulunan bakiyeyi nasıl kurtarabileceğinizi anlatan SMS saat 18:00 civarında gönderildi.

SMS in tam içeriği aşağıdaki gibidir;

Sayın Müşterimiz, PayPal Nakit Kart Programının durdurulmasına karar verilmiştir. Kartınızdaki bakiyenizi 31/07/2016 tarihine kadar alışverişlerinizde kullanabilir veya yıllık nakit çekim limitini dahilinde TEB ATM’lerinden nakit olarak çekebilirsiniz. PayPal Nakit Kart’a yüklemeler 01/05/2016’da sona erecektir.

Bu ön ödemeli kartı kullanan kişilerin belirtilen tarihten önce hesaplarında bulunan parayı biran önce harcamalarını tavsiye ederiz. Böylelikle oluşabilecek sorunlara karşı önleminizi almış olacaksınız.

Ön ödemeli kart kullanmaya devam etmem gerekiyor ne yapmam lazım?

Eğer bu şekilde bir sorununuz var ise şuanda aktif olarak çalışan İninal Kart ı edinebilirsiniz. Kullanımı ve kuralları hemen hemen aynı olan İninal Kart sizlerin bu konuda işini görecektir.

Bir önceki yazımız olan Kıbrıs’ta Şubeleri Olan Türk Bankaları başlıklı makalemizde Kıbrıs’ta Şubeleri Olan Türk Bankaları, kıbrısta hangi türk bankaları var ve kktc deki türk bankaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın