QNB Finansbank 180 Ay Konut Kredisi

yorumsuz
303 views

QNB Finansbank 180 Ay Konut Kredisi Ev almak birçok kişinin hayali olmasına rağmen yükselen fiyatlar ve konut kredilerinde her bankanın kolaylık sağlamıyor oluşu birçok kişiyi zor durumda bırakıyor. Ancak Finansbank bu durumun önüne geçmek için konut kredisinde büyük bir değişime gidiyor. Yeni ev alacak olan kişiler bankaya giderek standart konut kredisi başvurusu yaparlarsa kendilerine 180 ay vadeyle konut kredisi sağlanıyor. 15 senelik bu kredi ile birlikte kişiler rahatlıkla ev sahibi olabiliyorlar.

Kredi Hangi Şartları İçeriyor

İlk olarak banka bu krediyi yalnızca TL olarak çekebileceğinizi belirtirken evin tüm ücretinin kredi olarak alınmayacağını da müşterilerine belirtiyor. İlk olarak kişiler alacakları evin ekspertiz üzerinden değerini hesaplatıyorlar. Bu hesaplama işleminden sonra da kişiler bu bedelin %80’ini Finansbank üzerinden 180 aylık kredi olarak çekebiliyor. Banka krediyi sabit faiz oranıyla birlikte verdiğinden kişiler rahatlıkla aylık ödemelerini ve toplam ödeyecekleri bedelleri hesaplayabiliyorlar.

Konut Kredisi Kimlere Veriliyor?

Tabu üzerinde mesken olarak geçen taşınmazların alımını garanti eden 18 yaşın üzerinde ki kişiler bu krediyi alabiliyorlar. Bunun yanı sıra kişilerin krediyi alabilmek için kredin notunun da iyi düzeyde olması gerekiyor. Konut kredisi sektörünün en iyi şartlarından birisini sunan banka kredi notu iyi olan kişilerle çalışarak herhangi bir sorun yaşamamak istiyor. Bu doğrultuda kişiler bankalara giderek yetkili kişiler ile birlikte kredi için başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Bir önceki yazımız olan En Uygun Konut Kredisi Hesaplama başlıklı makalemizde En Uygun Konut Kredisi hesapla hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın