Sağlık Ocağı Çalışma Saati ve Öğle Arası

yorumsuz
8.133 views

Sağlık ocakları  kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Detaylı bilgi yazımızda mevcuttur. Sağlık ocakları sorun yaşadığımızda uğradığımız ortak nokta.Peki sağlık ocağı çalışma saatleri ne zaman? Ve sağlık ocaklarının öğle arası saati tam olarak kaç bununla ilgili yandaki resmi büyüterek tam saatlerini öğrenebilirsiniz.Eğer sizin sağlık ocağınız bu saat aralıklarında hizmet vermiyorsa bimere şikayette bulunabilirsiniz.Tüm Türkiyenin çalışma saat aralıkları bu saatler arasında gerçekleşmektedir.

Evde pencerenin açık olması devamlı esen rüzgardan etkilenmemize neden olmaktadır. Yaz aylarında sıcakların ortasında hastalanmamız dahi kaçınılmazdır. Hastalandığımız zaman ilk olarak tanının koyulması adına sağlık ocaklarına gideriz. Gebe olanlar ise acil durumlarda sağlık ocaklarında bulunan ebelere koşarlar. Yeni doğan bebeklerin aşı takvimi ve sağlık kontrolleri en başlıca olarak sağlık ocaklarında yapılmaktadır.

İhtiyacınıza yönelik sağlık ocaklarında bir çok hizmeti alabilirsiniz. Gerek doktor ve ebe sayesinde tedavilerinizin devamı, ilaç yazdırma, ciddi olmayan hastalıklar için sağlık hizmeti sunmaktadır.

Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri

Sabah açılış 08:00 – 12:30 / 13:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Sağlık alanında yapılan son yenilikler doğrultusunda Cumartesi günleri aile sağlık merkezleri açık olarak hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalı olduklarından dolayı acil olarak hastanelerin servislerine başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Puanı Düşük Olanlar Kredi Çekebilir Mi? başlıklı makalemizde Kredi Puanı Düşük Olanlar Kredi Çekebilir Mi? ve Kredi puanı düşük olanlara neden Kredi verilmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın