Sanal Kart Nasıl İptal Edilir Sanal Kartı Kapatma

yorumsuz
5.205 views

Sanal Kart Nasıl İptal Edilir Sanal Kartı Kapatma Kredi kartını İnternet ortamındaki alışverişlerde kullanmak istemeyen kullanıcılar sanal kart işlemlerine başvuru yaparak alım işlemlerini gerçekleştirirler. Bu sayede kredi kartı bilgilerini güvende tutarak sadece sanal kart içerisine yükleyecekleri para miktarı kadar harcama yapmış olurlar. İstedikleri zaman açabilecekleri bu sanal kart bilgilerini, istedikleri zamanda kapatarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İnternet Üzerinden Sanal Kart Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kendi adınıza ait olan bir banka hesabının İnternet bankacılığını kullanıyorsanız istediğiniz zaman sanal kart açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için gereken tek şey kullandığınız cihazda İnternet bağlantısının olması yeterli olur. İnternet bankacılığına girdikten sonra hesap aç bölümünde sanal kart aç bölümünü takip ederek hesap açılımını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hesap açma işleminin kolaylığı kadar sanal kart kapatma işlemi de sistem üzerinden kolayca gerçekleşir.

Sanal Kartın Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Sanal kart aktif olarak kullandığınız kredi kartınızın üzerinden kullanacağınız için yıllık ayrı bir aidat ücreti vermenize gerek kalmıyor. Bu kart işlemi açması ücretsizdir. Bunun nedeni aktif olarak kullandığınız kredi kartından tahsil edildiği için sanal kartınızdan alınmıyor. Sanal kart sistemi ile özel indirimlerden ve size sunulan bonus puanlarından kolayca faydalanabilirsiniz. Sanal kart üzerinden taksitlendirme işlemlerini yaparak İnternet üzerinden kolayca kullanabilirsiniz. Sanal kartların son kesim tarihi kredi kartınızın kesim tarihi ile aynı gün olarak belirlenir. Çünkü iki kart birbirine bağlıdır.

Bir önceki yazımız olan Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı başlıklı makalemizde Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı, Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı Almak ve Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı Nasıl Alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın