Şekerbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017

yorumsuz
470 views

Şekerbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017 Bankalar hayatımızda oldukça önemli bir yer edinmiş durumda ve birçok önemli işimizi halletmemizde bize yardımcı olmaktadır. İlerleyen teknolojilerle ve akıllı telefonların oldukça yaygın olarak kullanılmasıyla internet bankacılığı oldukça önem kazanmıştır. Bu nedenle elimizdeki telefondan bile birçok işimizi halledebilir hale geldik. Faturalara otomatik ödeme talimatı vererek artık onlarla bile uğraşmıyoruz. Hayatımızın oldukça kolaylaşmasını sağlayan internet bankacılığı sayesinde yorulmadan ve sıra beklemeden işlerimizi, para aktarmamızı, borç ödemelerimizi yapabilmektedir.

Fakat internet bankacılığı ile halledemeyeceğimiz işler vardır. Bu nedenle zaman zaman şubeye gitmek gerekir. Bu nedenle Bankaların çalışma saatlerini de bilmemiz gerekir. Bankaların geneli 9 buçuk gibi açılmaktadır. Bu yaz saat uygulamasına göre değişkenlik gösterir ama bazı bankalarda hep 9 buçuktur. Şekerbank Bankası açılış saati kaçta açılıyor diye merak ediyorsanız Şekerbank da saat 9 buçukta açılmaktadır. Öğle arasına 12.30’da girmektedirler. Bütün bankalar öğle arasını 12 buçukta yapar ve hepsinde bu ara 1 saat ile sınırlıdır. 13.30’da tekrar iş başı yaparlar ve akşam 5 buçuğa kadar çalışırlar. Birçok bankanın sistemi bu şekildedir ve sistem Türkiye Bankalar Birliği tarafından oluşturmuş bir kuraldır. Bütün bankalar bu kurala uymak zorundadır.

İnternet bankacılığı oldukça kullanış olsa da para çekme ve bunun gibi işlemler için şubelere ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle çalışma saatlerini bilmemizde fayda vardır. Buna göre kendimizi ayarlayabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Icbc Bankası açılış saati kaçta açılıyor? 2016-2017 başlıklı makalemizde Icbc Bankası açılış saati kaçta açılıyor, Icbc Bankası çalışma saatleri ve Icbc Bankası eft kaça kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın