Şekerbank EFT Ücreti Ne Kadar 2016 2017

yorumsuz
648 views

Şekerbank Bankasından en uygun EFT işlemi Şekerbank Bankasının mobil bankacılık kanalı ile yapılmaktadır. Mobil bankacılıktan yapılan tüm EFT işlemlerinden 2,00 TL EFT ücreti alınmaktadır. EFT ücreti konusunda mobil bankacılığı EFT ücreti 4,00 TL olan Şekerbank Bankası internet bankacılığı izlemektedir. Şekerbank Bankası bankamatiklerinden yapılan EFT işlemlerinde ise işlem başına 6,00 TL EFT ücreti alınmaktadır. Şekerbank Bankası telefon bankacılığından yapılan EFT işlemlerinde ise 20,00 TL EFT ücreti alınmaktadır.

Şekerbank Bankası en çok EFT ücretini ise Şekerbank Bankası şubelerinden yapılan EFT işlemlerinden almaktadır. Herhangi bir Şekerbank Bankası şubesinden nakit olarak yapılan EFT işlemlerinden işlem tutarına göre en az 42,00 TL en fazla ise 315,00 TL EFT ücreti alınmaktadır. Şubelere giderek hesabınızdan EFT işlemi yapmak istediğinizde ise bu ücret 35,70 TL ile 315,00 TL arasında işlem tutarına göre değişmektedir. Sistem kapandıktan, yani saat 17:15’den sonra yapılan EFT işlemlerinde ise yine yatır alan tutara göre EFT ücreti 50,00 TL ile 376,50 TL arasında değişiklik göstermektedir.

EFT işlem ücretlerinde Şekerbank Bankasının uyguladığı istisna durumlarda bulunmaktadır. Örneğin Şekerbank personeli ve anlaşmalı Memur sen sendika üyelerinin mobil bankacılıktan yapacakları EFT işlemlerinden herhangi bir EFT işlem ücreti alınmamaktadır. Bununla birlikte Şekerbank Bankasından emekli olan personel ve sandık emekliliklerinin Şekerbank Bankası bankamatiklerinden yapacakları EFT işlemlerinden de yine EFT ücreti alınmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Maaşıma Göre Ne Kadar Kredi Çekebilirim? başlıklı makalemizde gelire göre ne kadar kredi, Maaşıma Göre Kaç Lira Kredi Çekebilirim? ve maaşıma göre ne kadar kredi alabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın