Şok Açılış Kapanış Saatleri

yorumsuz
234 views

Şok Açılış Kapanış Saatleri: Ülkemizde faliyet gösteren Şok marketler zincirinin aktif olarak yüzlerce şubesi birbirinden  uygun ve birbirinden kaliteli ürünlerle yıllardır halka hizmet vermektedir. Her hafta mevsimsel veya o haftaya, aya, güne uygun güncel ürünlerle beraber bizlere sunduğu zengin çeşitliliğiyle, marketlerinin halkın gözündeki yerini gün geçtikçe büyüten ve dahi sağlamlaştıran Şok bol çeşit ve uygun fiyat seçenekleriyle ev hanımlarının mutlak tercihi, vazgeçilmezi olmayı başarıyor.  Üstelik bunun yanında hemen her ilçede hatta bazen bir mahallede 2 şubesinin bulunması müşterilerine mahallenin bakkalı imajını vermekte ve bu imajla onları memnun etmektedir. Açılış, kapanış saatleride şöyledir:

Şok Açılış Kapanış Saatleri:

Sabah Açılış: 08. 00

Akşam Kapanış: 21. 00

Günün erken saatlerinde hizmet vermeye başlayan aşkam geç saatlere kadar halka hizmet vermeyi sürdürmektedir.Çalışanların güzel yüzlülüğüyle hizmette kusur etmeyen mağaza müşteri memnuyetini ön planda tutmaktadır. bankasaatleri.com sizlere iyi alışverişler diler…

Bir önceki yazımız olan Banka Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde İş Bankasının Çalışma Saatleri, Vakıfbank Çalışma Saatleri ve Yapı Kredi Bankasının Çalışma Saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın