TEB Eft Ücreti Ne Kadar? 2017

yorumsuz
277 views

İnsanların gündelik yaşamda finansal iş ve işlemler için kullanmış oldukları en temel kuruluş bankalardır. Bankalar aracılığı alınan her hizmet belli bir sistem ve donanım ile yerine getirildiğinden bankaların müşterilerinin yapmış oldukları işlemler için hizmet bedeli olarak bazı masrfa kalemleri ortaya çıkmaktadır. Bu kalem ve masrafların her biri bankaların her bir kanalı aracılığı ile yapılan işlemlerde değişkenlik göstermektedir. Ülkemizde hizmet sunan farklı isimlerde bankalar bulunmaktadır. Bu bankalardan biri de hızla gelişen bir banka olarak ülkemizde hizmet sunan Teb Bankası olmaktadır. Teb bankası özellikle müşterilerine uygun hizmet avantajı sunmasıyla beraber bankadan alınan her hizmete ilişikin ücret ve komisyonları da bulunmaktadır. Birçok Teb müşterisinin özellikle yıl bazında merak ettiği ücret ve komisyonlara ilişikin bilgilere nereden ulaşılacağıdır. Bu konuda bankanın web sayfası, müşteri hizmetleri aracılığı ile detaylı bilgi alınabilmektedir.

Pek çok bankada olduğu gibi Teb Bankası kendi bankası arasında müşteriler tarafından yapılan havale işlemleri için ücret almazken eft için aynı durum söz konusu değildir. Çünkü eft farklı bankaların farklı hesapları arasında yapılan para aktarma işlemi olduğundan bu konuda birçok banka gibi Teb Bankası küçük ücret kesintileri yapmaktadır. Bankanın 2016 il 2017 yılında uygulayacağı eft ücretine veb sayfası üzerinden Teb  Eft Ücreti Ne Kadar 2016 2017 başlığı adı altından öğrenilebilir.

Bir önceki yazımız olan Odeabank EFT Ücreti Ne Kadar? 2017 başlıklı makalemizde Odeabank eft kesintisi, Odeabank eft masrafı ne kadar ve Odeabank eft ücreti ne kadar 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın