Turkish Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017

yorumsuz
416 views

Turkish Bank, Türkiye’de faaliyet göstermeye 1982’de Kıbrıs’ta kurmuş olduğu ilk şubesi ile başlamıştır. 1983 yılında da Türkiye’de bir şube açmıştır. Zaman içerisinde açtığı şubelerle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye devam etmişlerdir. 1991 yılında ise yabancı banka olma statüsünden çıkmış ve Turkish Bank A.Ş. tüzel kişiliğini almıştır. Ticari ve kurumsal bankacılık alanlarında hizmet veren Turkish Bank175 milyon TL’lik ödenmiş sermayesiyle Türkiye’deki müşterilerine hizmet vermektedir. Turkish Bank’ın ayrıca Turkish Yatırım Mankul Değerler adı altında faaliyette bulunan bir kuruluşu da bulunmaktadır ülkemizde. Türkiye üzerinde toplamda 13 adet şubesiyle hizmet veren bankanın İngiltere ve KKTC’de de olmak üzere toplamda 40 adet şubesi vardır. İnternet bankacılığına da 2006 yılında başlamıştır Turkish Bankası.

Turkish Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? sorunuzun cevabı ise Türkiye’de bulunan çoğu bankayla hemen hemen aynı çalışma saatlerine sahiptir. Turkish Bankası sabah saat 09:00’da dinamik personeliyle günlük çalışmalarına başlar ve kapılarını da bu saatte müşterilerine açar. Gün içerisinde hızlı bir tempoda, güler yüzlü bir hizmet sunan personel öğle paydosu için kapıları 12:30 saatinde kapatır, saat 13:30’da ise tekrar çalışmaya geri döner. Akşam saat 17:00’da ise banka son işlemlerini de yapmasının ardından kapılarını kapatır. Pek çok kurum ve kuruluşta görüldüğü üzere Turkish Bank da resmi tatillerde, cumartesi ve pazar günleri de kapalıdır.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017 başlıklı makalemizde Yapı Kredi Bankası açılış saati kaçta açılıyor, Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri ve Yapı Kredi Bankası eft kaça kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın