Türkiye İş Bankası EFT Saati

yorumsuz
362 views

Günümüzde en yoğun çalışan bankalardan birisi olan Türkiye İş Bankası, son dönemlerde belki de dijital olarak yaptığı tüm çalışma haznesini büyütüyor. Özellikle eft ve havale gibi işlemlerde online olarak pek çok hizmeti sunan İş bankası, daha çok hesap açma ve kapatma işlerini online olarak yapıyor diyebiliriz. Çünkü mobil yazılımlar aracılığı ile oldukça yoğun kullanım sağlanıyor ve hemen hemen pek çok kullanıcı (mobil yazılımlara hakim olan), banka işlemlerini online olarak kullanıyor diyebiliriz.

Sizin için üretilen birbirinden farklı hizmetlerin arasında, İş bankasının eft ve havale saatlerini merak ediyorsanız, biz hemen söyleyelim. Yalnızca hafta içi eft işlemi yapmanıza olanak sağlayan banka, saat 10.00 ile 17.30 arasında bu işlemi yapmanıza olanak sağlıyor. Eğer İş Bankası üzerinden yapılıyor ise ve hesap farklı bir İş bankası ise, o zaman zaten havale yapmış oluyorsunuz ve yedi gün yirmi dört saat rahatlıkla bu işlemi yapabiliyorsunuz. Dijital dünyanın en özel ayrıntılarından biri olan mobil yazılımların hayatımızı girdiği zaman kattığı pek çok detayın, bankaların da ciddi anlamda işine yaradığını burada görebiliriz.

Sizin için üretilen birbirinden farklı hizmeti hemen hemen her fırsatta görebilir, güncellemeler aracılığı ile uygun eft fiyatlarını daha da uygun hale getirebilirsiniz. Zira hem online işlemlerin artması, hem de bankada zaman kaybetmemek adına olsun yapılan tüm bu çalışmalar, sizler için ciddi bir artı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Cem Yılmaz Reklamlı 7-24 Kredi Başvurusu 15.000 TL başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın