Turkland Bank Tbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017

yorumsuz
293 views

Bankaların hayatımızdaki yeri önemi tartışmasız oldukça büyüktür. Bu nedenle onların çalışma saatlerini de tam olarak bilmemizde fayda vardır. Bu şekilde eğer bankada işimiz olduğunda çalışma saatleri dışına denk geleme ihtimalimiz en aza inecektir. Turkland Bankası’nın şube sayısı çok fazla değildir. Bu nedenle şubelerde zaman zaman sıra olmaktadır. Bu nedenle çok fazla süre ile beklememiz gerekebilir. Bunu önlemek ve gidip erkenden sıra almak için çalışma saatlerine göz atmakta fayda var. Turkland Bank Tbank açılış saati kaçta açılıyor diye sorulduğunda çoğu kişi saat sabah 9’da çoğu kişide 9.30’da demektedir. Bu bankanın sabah açılma saati 9 buçuktur. Birçok banka sabah saat 9 buçukta açılmaktadır. Eğer çok acele bir işiniz olursa da internet bankacılığını kullanarak işinizi halletmeniz önerilmektedir. Çünkü internet bankacılığı 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu nedenle onu kullanmak daha kolay ve pratiktir.

Bankalın geneli saat 12.30’da 1 saatlik yemek molası vermektedir. Bunun ardından da akşam saat 17.30’a kadar çalışmaktadır. Çalışma saatleri hemen hemen bütün bankalarda standart olmaktadır ve bu onlara Türkiye Bankalar Birliği tarafından söylenmiş bir kuraldır. Bütün bankaların bu kurala uyması zorunludur. Bunların yanında birçok banka akşam saat 5 buçukta kapattıktan sonra içeride akşama kadar hesap kontrolleri yapmaktadır. Bu zaman zaman ayda bir defa yapılsa da haftada bir olduğu da görülmüştür.

Bir önceki yazımız olan 2017 de Bankalar Kaça Kadar Açık? başlıklı makalemizde Bankalar Kaça Kadar Açık?, Bankalar Kaça Kadar Açık? 2017 ve Bankalar Kaça Kadar Açık? 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın