Yapı Kredi Bankası HGS Geçiş Kampanyası

yorumsuz
234 views

Yapı Kredi Bankası HGS Geçiş Kampanyası Bu makalemizde Yapı Kredi bankasının kullanıcılarına sunduğu yepyeni bir özellikten bahsedeceğiz. Yapı kredi bankası HGS geçiş kampanyası adlı bu uygulama sayesinde otoyol ve köprü geçişlerinde hızlı, kolay ve de indirimli geçiş yapmak artık mümkün. Yapı Kredi müşterisiyseniz, yapı kredi bankası HGS geçiş kampanyasında hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

HGS sahibiyseniz İstanbullines tarafından sunulan Eskihisar-Tavşanlı hattı üzerinde feribot geçişlerinizde ya da İstanbul Deniz Otobüsü (İDO) ‘nün sağladığı Eskihisar, Harem, Sirkeci ve de Topçular iskelelerinde yapacağınız feribot seferlerinde HGS sistemini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bununla birlikte yeni yapılan yollarda da HGS sistemi geçerlidir. Örnek vermek gerekirse İstanbul – Bursa – İzmir otoyolu olan Osman Gazi köprüsünde de HGS sistemini kullanabilirsiniz.

HGS sistemine nasıl sahip olabilirim? Sorusunun cevabı oldukça basittir. HGS sahibi olmak isteyen Yapı Kredi müşterileri İnternet ya da mobil şubelerinden kredi kartınızı ya da hesabınızı kullanarak sizlerde yapı kredi bankası HGS geçiş kampanyası sahibi olabilirsiniz. Bireysel internet ya da mobil şubeye üye değilseniz yeni üye olup bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şayet ki şifrenizi unuttuysanız Şifremi Unuttum seçeneği ile şifrenizi öğrenebilir ve de yeni bir şifre sahibi olabilirisiniz. Yapı kredi bankası HGS geçiş kampanyasından yaralanmak için Yapı Kredi bankasında bir hesabınız ya da Yapı Kredi bankasına ait bir kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir

Bir önceki yazımız olan Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizde banka kartım gelmedi, Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım ve maaş kartım teslim edilmedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın