Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

yorumsuz
793 views

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Ziraat Bankası, internet bankacılığı için en iyi hizmet sunan ve en çok kullanılan bankalar arasında bulunan köklü bir geçmişi olmakla birlikte devlet destekli bir bankadır. Ziraat internet bankacılığı ile şubelere ve ATM’lere gitmeden sayısız işlem yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama, EFT ve Havale işlemlerini gerçekleştirme, fatura ve vergi borçları ödeme, hisse senedi alıp satmak gibi daha birçok işlemi dilediğiniz yerde akıllı telefonunuz ile gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı açma talebinde bulunmak için en az bir tane Ziraat banka hesabınız bulunmalıdır. İster size en yakın şubeye giderek ister telefon ile destek alarak isterseniz de internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.

Aslında en pratik ve yorucu olmayan yöntem telefon bankacılığı veya internet bankacılığı kullanmaktır. Telefonla arayarak şifre alma talebinde bulunacağınız gibi internet üzerinden de Ziraat Bankası internet bankacılığı açma isteğiniz için şifre talep edebilirsiniz. Başvuru ekranına gelen sayfada TC kimlik numarası, bankada kayıtlı olan telefon numaranızı ve ekranda yer alan güvenlik kodunu girerek işlemlere devam ettikten sonra şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra internet bankacılığını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra telefon numaranıza gelen onay kodunu da ekleyerek başarılı bir şekilde sisteme girmiş olursunuz. Sürekli şifre girmek size göre değilse Ziraat Bankasının Ziraat Onay hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun için kartınızı aldığınız şubeye giderek bu talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banka Müdürü Nasıl Olunur? Şartları Neler Güncel 2017 başlıklı makalemizde Banka Müdürü Nasıl Olunur, banka müdürü olma Şartları Neler Güncel 2017 ve kimler banka müdürü olabilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016